2024. április 25, csütörtök - Márk

Szívet melengető előadással készültek a nyugdíjas klubok
2017. December 02. 09:53, szombat | Helyi

Szívet melengető előadással készültek a nyugdíjas klubok

Mint minden évben, idén is ünnepi műsorral készültek a nyugdíjas klubok a karácsonyi ünnepekhez közeledve. December 1-jén tartották adventi összejövetelüket a Szakmaközi Művelődési Házban.

Városi Civil Kulturális Nap
2017. Szeptember 05. 14:54, kedd | Helyi

Városi Civil Kulturális Nap

Városi Civil Kulturális Napot tart a Városi Civil Szövetség, a Kiskunfélegyházi Nyugdíjas Klubok Egyesülete és a Szakmaközi Művelődési Ház szeptember 15-én, szombaton 10-től 14 óráig a Szakmaközi Művelődési Házban.

Karácsonyi készülődés a Nyugdíjas Klubbal
2016. November 22. 09:54, kedd | Helyi

Karácsonyi készülődés a Nyugdíjas Klubbal

A Kiskunfélegyházi Nyugdíjas Klubok Egyesülete tisztelettel meghívja Önt 2016. november 28-án 10 órára Karácsony és az angyalok című rendezvényére.

Jövőnk építéséhez ismernünk kell múltunkat
2016. Május 19. 13:10, csütörtök | Helyi

Jövőnk építéséhez ismernünk kell múltunkat

A május 18-án megrendezésre kerülő Jász-Kun Emléknap a Kiskunfélegyházi Nyugdíjas Klubok Egyesülete és a Kiskun Múzeum összefogásával jöhetett létre immáron második alkalommal.

Jól gazdálkodtak a nyugdíjasok
2016. Április 26. 14:55, kedd | Helyi

Jól gazdálkodtak a nyugdíjasok

Küldöttgyűlést rendezett a Kiskunfélegyházi Nyugdíjas Klubok Egyesülete április 25-én a Szakmaközi Művelődési Házban.

Karácsonyi ünnepség a Nyugdíjas Klubban
2014. December 09. 22:00, kedd | Helyi

Karácsonyi ünnepség a Nyugdíjas Klubban

Évzáró karácsonyi programját tartotta a december 9-én a volt Lenin Mg. Tsz Nyugdíjas Klub, melynek a Szakmaközi Művelődési Ház adott otthont.

Térségi Nyugdíjasok Kulturális Találkozója
2014. Szeptember 21. 04:35, vasárnap | Helyi

Térségi Nyugdíjasok Kulturális Találkozója

A Hatodik alkalommal megrendezésre kerülő Térségi Nyugdíjasok Találkozójának városunk adott otthont szeptember 20-án a Constantinum Intézményben.

Öregember nem vén ember
2014. Június 09. 18:47, hétfő | Helyi

Öregember nem vén ember

Szórakozásra, kikapcsolódásra invitálta tagjait június 6-án a Kiskunfélegyházi Nyugdíjas Klubok Egyesülete.