2024. április 26, péntek - Ervin

Lélegzetelállító tornász mutatványok a KÉSZ Arénában
2016. Április 02. 22:11, szombat | Helyi

Lélegzetelállító tornász mutatványok a KÉSZ Arénában

Ma (április 2-án) vette kezdetét a Matolay Nemzetközi Emlékverseny városunkban, melynek a KÉSZ Aréna Sportcsarnok adott otthont.

Hajime! - bizonyításra sarkallt hétvégén
2016. Február 22. 13:32, hétfő | Helyi

Hajime! - bizonyításra sarkallt hétvégén

Először rendeztek városunkban nemzetközi küzdősport versenyt február 20-án (szombaton), melynek a KÉSZ Aréna Sportcsarnok szolgált méltó helyszínéül.

Óraállítás!
2015. Október 24. 17:00, szombat | Helyi

Óraállítás!

Október 25-én kezdődik a téli időszámítás, az órákat vasárnap hajnalban kell 3 óráról 2 órára visszaállítani - közölte a Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító Zrt. (Mavir) szerdán az MTI-vel.

Szervezői beszámoló az Oldalkocsis Motoros Találkozóról
2015. Augusztus 23. 11:55, vasárnap | Helyi

Szervezői beszámoló az Oldalkocsis Motoros Találkozóról

A második, immár nemzetközivé duzzadt Oldalkocsis Találkozónak adott otthont a kiskunfélegyházi Parkerdő augusztus 13-tól 16-ig.

Ma 14 órakor felvonulnak!
2015. Augusztus 15. 07:00, szombat | Helyi

Ma 14 órakor felvonulnak!

A Nemzetközi Oldalkocsis Találkozó motorosai ma 14 órakor felvonulnak a belvárosban! Kísérjék Őket figyelemmel!

Aláírásgyűjtés az éghajlatváltozást okozó környezetszennyezés ellen!
2015. Július 22. 08:55, szerda | Helyi

Aláírásgyűjtés az éghajlatváltozást okozó környezetszennyezés ellen!

Csányi József, városunk polgármestere az alábbiakban szeretné felhívni a lakosság figyelmét az Élő Bolygónk világméretű klímavédelmi nemzetközi összefogásra és az ahhoz történő csatlakozási lehetőségre.

Úszás és izgalom Pünkösd szombatján
2015. Május 23. 22:41, szombat | Helyi sport

Úszás és izgalom Pünkösd szombatján

Nagy izgalommal zajlott ma (május 23-án) a XII. Kuchinka Vilmos Nemzetközi Úszó Emlékverseny a Városi Uszodában.

2015. Május 18. 10:40, hétfő | Helyi sport

Kiskun Kupa Birkózóverseny

A Városalapítók Hete rendezvénysorozat részeként május 16-án ismét megrendezte a Kiskunfélegyházi Vasas TK a Kiskun Kupát, amely egyben idős Besze László nemzetközi szabadfogású emlékversenye volt.

XII. Kuchinka Vilmos Nemzetközi Úszóverseny
2015. Május 13. 15:49, szerda | Helyi sport

XII. Kuchinka Vilmos Nemzetközi Úszóverseny

A Városalapítók Hete rendezvénysorozat keretében nemzetközi úszóversenyre kerül sor a Városi Uszodában 2015. május 23-án 10 órai kezdettel.

2015. Május 13. 10:40, szerda | Helyi sport

Kiskun Kupa Birkózóverseny

'Id. Besze László emlékverseny' Nemzetközi meghívásos szabadfogású egyéni és csapat birkózóversenyre kerül sor 2015. május. 16-án (szombat) 10 órától a Constantinum Intézmény Sportcsarnokában.

Végre megnézheti, milyen is valójában a HTC One M9
2015. Március 17. 14:42, kedd | Belföld

Végre megnézheti, milyen is valójában a HTC One M9

Ma kezdik árulni Tajvanon a HTC vadonatúj zászlóshajóját, a HTC One M9-et. Ennek kapcsán a gyártó öt remek promóciós videót készített a csúcstelefonról.

Traffipaxjelző lett a legjobb magyar mobilapp
2015. Január 24. 19:00, szombat | Belföld

Traffipaxjelző lett a legjobb magyar mobilapp

A TraffiHunter traffipaxjelző nyerte az Év Alkalmazása díjat az "Appra magyar! - Whatify sikeres applikációt fejlesztek" 2014-es versenyén.