2024. április 19, péntek - Emma

Ne adjunk még esélyt se a bűnözésre!
2015. Február 17. 13:17, kedd | Helyi

Ne adjunk még esélyt se a bűnözésre!

A bűnmegelőzés helyzete településeinken és a tanyákon címmel tartottak konferenciát ma (február 17-én) a Polgármesteri Hivatal dísztermében.

Közösségi összefogással megújult a Petőfi lakótelepi kutyafuttató
2014. Október 11. 14:21, szombat | Helyi

Közösségi összefogással megújult a Petőfi lakótelepi kutyafuttató

Több napi munka után tegnap készült el és ma (október 11-én) már birtokba is vehették a Petőfi lakótelepiek a Darvas téri óvoda szomszédságában lévő megújult kutyafuttatót.

Új helyre költöztetik Aranyhegy ideiglenes lakóit
2014. Május 24. 07:00, szombat | Helyi

Új helyre költöztetik Aranyhegy ideiglenes lakóit

Amint arról korábban beszámoltunk ,három család 19 fővel költözött be az elmúlt hét végén Aranyhegyen, a volt iskola épületébe.

Hát itt meg mi történik?
2014. Május 22. 08:32, csütörtök | Helyi

Hát itt meg mi történik?

Egyik napról a másikra felbolydult a csendes városrész, Aranyhegy élete, amikor az elmúlt hét végén az elhagyott iskolába három család 19 fővel beköltözött.

Megemelt állami támogatás a mezőőrök foglalkoztatásához
2014. Április 04. 15:54, péntek | Belföld

Megemelt állami támogatás a mezőőrök foglalkoztatásához

A vidék közbiztonságának növelése érdekében a Vidékfejlesztési Minisztérium (VM) közel a duplájára emeli a mezőőrök foglalkoztatásához az önkormányzatoknak nyújtott állami hozzájárulás mértékét.

Betörőket fogtak el mezőőrök
2013. Október 21. 12:53, hétfő | Helyi

Betörőket fogtak el mezőőrök

Bejelentés érkezett október 19-én este nyolc óra körül Kiskunfélegyháza külterületének északi részéről a mezei őrszolgálathoz

Mezőőri segítséggel kerültek rendőrkézre az alumínium tolvajok
2013. Augusztus 02. 11:50, péntek | Helyi

Mezőőri segítséggel kerültek rendőrkézre az alumínium tolvajok

A szolgálatban lévő mezőőr július 31-én délelőtt Kiskunfélegyháza külterületén a Csójosi úton haladt motorkerékpárral, amikor egy tanyánál egy elektromos kerékpárra figyelt fel, amelyen alumínium lemezek voltak.

Eszközfejlesztésre pályáznak a mezőőrök
2013. Június 06. 10:16, csütörtök | Helyi önkormányzati

Eszközfejlesztésre pályáznak a mezőőrök

Rendkívüli ülést tartott június 5-én a város képviselő-testülete. Az első napirendi pontként a Darányi Ignác terv LEADER-pályázatainak támogatása szerepelt