2024. április 25, csütörtök - Márk

Mától változik a vasúti menetrend
2014. December 14. 16:00, vasárnap | Belföld

Mától változik a vasúti menetrend

A MÁV szerint rövidebb menetidő, új, közvetlen összeköttetések és sűrűbb vonatközlekedés jellemzi az új menetrendet, amelyről a társaságok honlapján és a nagyobb állomásokon lehet tájékozódni.

Forgalomkorlátozások szeptember 3-22. között
2014. Szeptember 02. 16:41, kedd | Helyi

Forgalomkorlátozások szeptember 3-22. között

Felhívjuk a kiskunfélegyházi autósok, gépjárművezetők, illetve Kiskunfélegyházán szeptember hónapban közlekedő gépjárművezetők figyelmét az alábbi forgalomkorlátozásokra.

Változik a vonatok közlekedési rendje hétfőtől
2014. Augusztus 31. 09:00, vasárnap | Belföld

Változik a vonatok közlekedési rendje hétfőtől

Szeptember elsejétől ismét a megszokott vasúti közlekedési rend váltja fel a nyári menetrendet. Az utazók igényeihez, a kezdődő tanévhez igazodva a MÁV-START Zrt. fokozottan a hivatás- és a diákforgalom kiszolgálására koncentrál.

Sűrített buszjáratok a Kurultajra
2014. Augusztus 04. 11:04, hétfő | Helyi

Sűrített buszjáratok a Kurultajra

Az Kurultaj Magyar Törzsi Gyűlésre tömegközlekedéssel érkező látogatóknak jó híreink vannak. A Kunság Volán Zrt. sűrítette a rendezvény ideje alatt a buszjáratait.

Változások az autóbusz menetrendben
2014. Május 05. 08:45, hétfő | Helyi

Változások az autóbusz menetrendben

Értesítjük a Tisztelt Utazóközönséget, hogy május 5-től (hétfőtől) a Hivatalos Volán Autóbusz Menetrend Bács-Kiskun megyei kötetében módosítások kerülnek bevezetésre.

Februártól változik az autóbuszok menetrendje
2014. Január 29. 14:14, szerda | Helyi

Februártól változik az autóbuszok menetrendje

Értesítjük a Tisztelt Utazóközönséget, hogy február 1-től (szombattól) a Hivatalos Volán Autóbusz Menetrend Bács-Kiskun megyei kötetében az alábbi módosítások kerülnek bevezetésre.

Változik a vasúti menetrend
2013. Április 08. 19:08, hétfő | Belföld

Változik a vasúti menetrend

Több ponton változott az idei vasúti menetrend vasárnap, a módosulások csaknem húsz vasútvonalat érintenek

2012. Május 30. 07:05, szerda | Belföld

A ferihegyi terminál bezárása miatt változnak a busz útvonalak is

Május 30-ától, szerdától – a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér 1-es termináljának bezárása miatt – sem a 200E, sem a 900-as autóbuszok nem térnek be az 1-es terminálhoz.

2012. Május 27. 14:01, vasárnap | Belföld

Átadták a kulcsot, indul a nagyüzem a Balatonnál

Hivatalosan is megkezdődött az idegenforgalmi szezon a Balatonnál. A nyár fővárosának kulcsát az Országgyűlés legidősebb tagjától, a 90 éves Horváth Jánostól vette át Siófok polgármestere.

2012. Május 27. 07:05, vasárnap | Belföld

Fejlődik a debreceni repülőtér

A június 18-i menetrend szerinti légi közlekedés megindulásáig újabb, ezúttal parkoló- és logisztikai fejlesztésekbe kezdenek a debreceni repülőtéren – közölte az Airport Debrecen Kft. ügyvezetője pénteken az MTI-vel.

2012. Május 26. 14:07, szombat | Belföld

Változások a közlekedési menetrendben

A pünkösdi hosszú hétvégén megváltozik a vonatok és a helyközi buszjáratok, továbbá a fővárosi tömegközlekedési eszközök menetrendje.

2012. Május 21. 14:01, hétfő | Belföld

Többet kell fizetni a repülőjegyekért, ha az unión kívülre akarunk utazni

Jelentősen visszaesett azokon a repülési útvonalakon a forgalom, amelyeken eddig a Malév repült, illetve a kétoldalú légügyi egyezmények értelmében itteni szolgáltatóként csak az egykori légitársaság repülhetett.