2024. április 18, csütörtök - Andrea

Tizenhét csoport csillogtatta meg tehetségét a Mazsorett Fesztiválon
2019. Május 19. 10:46, vasárnap | Helyi

Tizenhét csoport csillogtatta meg tehetségét a Mazsorett Fesztiválon

A Magyar Fúvószenei és Mazsorett Szövetség, valamint a Kiskunfélegyházi Mazsorett Egyesület immáron 21. alkalommal rendezte meg május 18-án a Kiskun Országos Mazsorett Fesztivált.

Gondoskodtak a szórakoztatásról a mazsorettes lányok és az őket kísérő zenekarok
2018. Május 20. 10:36, vasárnap | Helyi

A Magyar Fúvószenei és Mazsorett Szövetség és a Kiskunfélegyházi Mazsorett Egyesület május 19-én rendezte meg a XX. Kiskun Országos Mazsorett Fesztivált városunkban.

Vérpezsdítő mazsorett felvonulás
2017. Május 15. 10:07, hétfő | Helyi

Vérpezsdítő mazsorett felvonulás

A Városalapítók Hete rendezvénysorozat a három fúvószenekar és tizenhat mazsorettes együttes látványos felvonulásával vette kezdetét május 14-én (vasárnap). (Fotók: Kürti László - Félegyházi Közlöny, Bús Csaba - BAON)

Figyelem! Hétvégén forgalom korlátozás várható
2017. Május 10. 09:18, szerda | Helyi

Figyelem! Hétvégén forgalom korlátozás várható

A XIX. Országos Mazsorett Fesztivál biztosítása érdekében szombaton és vasárnap is várható forgalomkorlátozás a Kossuth utcán.

Elbúcsúzott a mazsorettesek Százszorszép Csoportja
2016. Október 04. 15:06, kedd | Helyi

Elbúcsúzott a mazsorettesek Százszorszép Csoportja

Óriási érdeklődés kísérte a Zene Világnapja alkalmából október 1-jén (szombaton) tartott Mazsorett Gálát, melyet a szokásokhoz hűen a Kossuth Lajos Szakképző Iskola és Kollégiumának tornatermében tartottak.

A XVIII. Országos Majorett Fesztivál eredményei
2016. Május 24. 16:30, kedd | Helyi

A XVIII. Országos Majorett Fesztivál eredményei

Tekintsék meg portálunkon a május 21-én tartott országos mazsorettfesztivál eredményeit!

Nincs Városalapítók Hete mazsorett nélkül
2016. Május 22. 05:51, vasárnap | Helyi

Nincs Városalapítók Hete mazsorett nélkül

Tömegeket vonzott a május 21-én megrendezésre kerülő XVIII. Kiskun Országos Mazsorett Fesztivál.

XVII. Országos Mazsorett Fesztivál
2015. Május 16. 20:15, szombat | Helyi

XVII. Országos Mazsorett Fesztivál

Felvonulással kezdődött a Kossuth utcán ma (május 26-án a XVII. Országos Mazsorett Fesztivál. A csoportok zenekari kísérettel indultak a Városházától a Kossuth Lajos Középiskoláig és Szakiskoláig.

Több mint 50 program a Városalapítók Hetén
2015. Május 13. 11:36, szerda | Helyi

Több mint 50 program a Városalapítók Hetén

A Városalapítók Hete (május 16-24.) a hagyományokkal szakítva, idén nem csak 4 napra szorítkozik. Egy hét leforgása alatt több mint 50 program közül válogathatnak a kikapcsolódni, szórakozni vágyók.

Idén is sok érdeklődő vett részt a virágünnepen
2015. Április 18. 19:03, szombat | Helyi

Idén is sok érdeklődő vett részt a virágünnepen

A rossz idő ellenére délelőtt megtelt a város főtere nézelődőkkel, ami nem véletlen, hiszen a tavasz beköszöntével minden esztendőben Virágvásárt és Tavaszi Virágünnepet szerveznek Kiskunfélegyházán.

Juniális a Kossuthvárosban
2014. Június 14. 17:04, szombat | Helyi

Juniális a Kossuthvárosban

Noha nincs épp strandidő, de a Kossuthvárosi Juniális megrendezéséhez épp ideális. Sokan kilátogattak a délutáni zenés-műsoros szórakoztató programokra.

Mintegy 20 csapatot várnak a XVI. Kiskun Országos Mazsorett Fesztiválra
2014. Május 15. 12:06, csütörtök | Helyi

Mintegy 20 csapatot várnak a XVI. Kiskun Országos Mazsorett Fesztiválra

A Városalapítók Napjához kapcsolódva, május 24-én, szombaton rendezik meg Kiskunfélegyházán a XVI. Kiskun Országos Mazsorett Fesztivált. Mint azt Jankovszki Zoltánnétól megtudtuk, ezúttal négy korcsoportban mérettetnek meg a lányok.