2024. május 8, szerda - Mihály

A kiskunfélegyházi máltai csoport augusztusban sem tétlenkedett
2016. Augusztus 31. 16:45, szerda | Helyi

A kiskunfélegyházi máltai csoport augusztusban sem tétlenkedett

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi Csoportja augusztus 20-án 9 taggal vett részt, az immár hagyománnyá váló Szent Jobb-körmeneten és az azt megelőző ünnepi szentmisén.

Máltai alma
2016. Június 13. 08:41, hétfő | Helyi

Máltai alma

2016. június 9-én Országos központunk, illetve Dél-Alföldi régiós központunk segítségével, csoportunk 900kg almát kapott, melyet leszállítottunk városunkba.

Már százhúsz tonna élelmiszer összegyűlt az Adni öröm! akcióban
2015. December 20. 05:00, vasárnap | Belföld

Már százhúsz tonna élelmiszer összegyűlt az Adni öröm! akcióban

Három nap alatt százhúsz tonna tartós élelmiszer gyűlt össze a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Adni öröm! akciójában országszerte - mondta a szervezet kommunikációs vezetője szombat reggel az M1 aktuális csatornán.

Egészségére!
2015. Június 30. 12:23, kedd | Helyi

Egészségére!

2015. július 16-án a Szakmaközi Művelődési Házban (Szent János tér 3.) a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi csoportja Egészségnapot tart.

Közel nyolcszáz rászorulón tudtak segíteni a máltaiak
2014. Július 02. 14:50, szerda | Helyi

Közel nyolcszáz rászorulón tudtak segíteni a máltaiak

Eredményes időszakot tudhat maga mögött a Magyar Máltai Szeretetszolgálat kiskunfélegyházi csoportja.