2024. április 19, péntek - Emma

Tömegeket vonzott a parkerdei Majális
2019. Május 01. 16:15, szerda | Helyi

Tömegeket vonzott a parkerdei Majális

A szeszélyes időjárás ellenére is sokan ellátogattak már a délelőtti programokra is a városi parkerdőben megrendezett Városi Majálisra.

Ingyenes buszjárat a Majálisra
2019. Április 16. 17:08, kedd | Helyi

Ingyenes buszjárat a Majálisra

Május 1-én a Szalai-Busz Kft. támogatásával ingyenes buszjáratok indulnak a Parkerdőbe az alábbi időpontokban:

Majális Kiskunfélegyházán
2019. Április 05. 13:42, péntek | Helyi

Majális Kiskunfélegyházán

2019. május 1-jén színes programokkal várják a szórakozni és pihenni vágyókat a kiskunfélegyházi Parkerdőben.

Majális szivárvány színekben
2018. Május 14. 14:35, hétfő | Helyi

Majális szivárvány színekben

Félegyházi fúvósaink produkciója indította idén is a Csanyi úti Idősek Otthonának majálisát.

Majális után is volt kedvük sütni-főzni
2018. Május 03. 14:19, csütörtök | Helyi

Majális után is volt kedvük sütni-főzni

A Tupperware Főzőklub asszonyainak mit sem számított a hosszú hétvége. Ugyanolyan lendülettel láttak neki a finom falatok elkészítésének soron következő foglalkozásukon május 2-án.

Mindenkit vár a Parkerdő!
2018. Május 01. 13:32, kedd | Helyi

Mindenkit vár a Parkerdő!

Időseket, fiatalokat, félegyháziakat és messziről érkezőket egyaránt csalogat a városunk parkerdejében dübörgő Majális forgataga.

A magyarok harmada majálisozik egy felmérés szerint
2018. Május 01. 10:20, kedd | Belföld

A magyarok harmada majálisozik egy felmérés szerint

A magyarok csaknem harmada szokott részt venni a majális forgatagában, a fiatalokat a szórakoztató programok, a szenior korosztályt főleg a sör és a virsli csalogatja

Programok a Majálison
2018. Május 01. 07:00, kedd | Helyi

Programok a Majálison

Ma (május 1-jén) színes programokkal várják a majálisozni vágyókat a kiskunfélegyházi Parkerdőben.

Kétnapos majálist rendeznek Balatonfüreden
2018. Április 29. 10:00, vasárnap | Helyi

Kétnapos majálist rendeznek Balatonfüreden

Kétnapos majálisra várják az érdeklődőket Balatonfüreden: a hétfőn kezdődő programsorozat látogatói tárlatvezetésen, családi alkotófoglalkozáson, irodalmi és bábszínházi előadáson, koncerten vehetnek részt

Derűre ború, borúra derű
2017. Május 15. 13:40, hétfő | Helyi

Derűre ború, borúra derű

Leginkább ez jellemezte az immáron 5. alkalommal megrendezésre kerülő Szivárvány Majálist, melyet május 13-án tartottak a Csanyi úti Idősek Otthonában.

Sajnálhatja, aki nem látogatott ki a Parkerdőbe május 1-jén
2017. Május 02. 09:16, kedd | Helyi

Sajnálhatja, aki nem látogatott ki a Parkerdőbe május 1-jén

Már a délelőtt folyamán sokan kisétáltak a parkerdőbe, hogy kellemesen eltöltsék a május elsejei ünnepnapot.

Ingyenes buszjáratok a Majálisra!
2017. Május 01. 08:00, hétfő | Helyi

Ingyenes buszjáratok a Majálisra!

Ingyenes buszjárat indul a Lakótelepről a Parkerdőbe Május 1-jén az alábbi időpontokban: