2024. április 16, kedd - Csongor

Vádemelést javasolnak a félegyházi fiatalok ellen
2013. Szeptember 27. 10:03, péntek | Helyi

Vádemelést javasolnak a félegyházi fiatalok ellen

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást egy 15 éves és egy 16 éves kiskunfélegyházi lakos ellen.

Lovas kocsival lopták a kályhákat
2013. Szeptember 23. 16:12, hétfő | Kék hírek

Lovas kocsival lopták a kályhákat

Vádemelési javaslatot tesz a rendőrség a két kályha tolvaj férfi ellen.

Trükkös tolvajok az italdiszkontban
2013. Szeptember 11. 09:11, szerda | Kék hírek

Trükkös tolvajok az italdiszkontban

Lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt folytat eljárást a Kecskeméti Rendőrkapitányság Tiszakécskei Rendőrőrs ismeretlen tettesek ellen

Mezőőri segítséggel kerültek rendőrkézre az alumínium tolvajok
2013. Augusztus 02. 11:50, péntek | Helyi

Mezőőri segítséggel kerültek rendőrkézre az alumínium tolvajok

A szolgálatban lévő mezőőr július 31-én délelőtt Kiskunfélegyháza külterületén a Csójosi úton haladt motorkerékpárral, amikor egy tanyánál egy elektromos kerékpárra figyelt fel, amelyen alumínium lemezek voltak.

Kifosztottak egy csongrádi ékszerboltot
2013. Augusztus 01. 13:06, csütörtök | Kék hírek

Kifosztottak egy csongrádi ékszerboltot

Tálcányi aranygyűrűt lopott el három férfi egy csongrádi ékszerboltból, az elkövetőket kevesebb mint egy nap alatt elfogták – tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője csütörtökön az MTI-t.

Gázolajat loptak a Románok
2013. Július 31. 11:22, szerda | Helyi

Gázolajat loptak a Románok

Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt vette őrizetbe a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya C. C. 22 éves és L. L. 18 éves román állampolgárokat

Keserves idők járnak a lomisokra
2013. Július 25. 16:54, csütörtök | Belföld

Keserves idők járnak a lomisokra

Immár lopásnak minősül, ha valaki elvisz valamit a házak elé kitett lomkupacokból.

Rendőrségi felhívás
2013. Május 28. 16:12, kedd | Helyi

Rendőrségi felhívás

Lopás bűntett gyanúja miatt folytat nyomozást ismeretlen tettes ellen a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya

2012. Május 26. 07:09, szombat | Kék hírek

Kifosztották a szentkúti nemzeti kegyhelyet

Egymillió forintos kárt okozott a Nógrád megyei, szentkúti nemzeti kegyhelyen egy ismeretlen elkövető, aki kifosztotta a perselyt és templomi kegytárgyakat lopott el – közölte a megyei rendőr-főkapitányság pénteken.

2012. Május 23. 07:15, szerda | Kék hírek

Lopott sírkővel üzletelt a temetőőr

Többrendbeli lopás miatt indult eljárás egy dombóvári temetőgondnok ellen, aki síremlékek fedőlapjait adta el egy sírkőkészítő vállalkozónak – közölte a rendőrség kedden az MTI-vel.

2012. Május 15. 07:13, kedd | Kék hírek

Bírták a luxusautókat

Autók külföldi értékesítésével manipuláló csalókat fogtak el a vásárosnaményi rendőrök Budapesten; a csoport körözött vezetőjét és két társát őrizetbe vették.

2012. Május 14. 14:15, hétfő | Kék hírek

Balla Irma-gyilkosság: vizsgálják a mobiltelefont

A bíró jóváhagyta a 2007-ben meggyilkolt Balla Irma mobiltelefonjának DNS-vizsgálatát – mondta el a Magyar Nemzetnek Magyar György, az édesanyja megölésével vádolt Schönstein Sándor ügyvédje.