2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

Együtt marad a három kistérség
2014. Február 19. 18:38, szerda | Helyi önkormányzati

Együtt marad a három kistérség

A jövőben is együtt kíván dolgozni a kiskunhalasi, kiskunmajsai, és a kiskunfélegyházi kistérség.

Újabb nyertes LEADER pályázatok
2014. Január 07. 14:21, kedd | Helyi

Újabb nyertes LEADER pályázatok

Gazdaságfejlesztésre 50 pályázó 336 millió forintot nyert, szolgáltatásfejlesztésre az önkormányzatok és civil szervezetek közül 38-an 113 millió forintot nyertek.

Napokon belül igényelhető támogatás a turisztikai fejlesztésekhez
2013. November 21. 16:17, csütörtök | Helyi

Napokon belül igényelhető támogatás a turisztikai fejlesztésekhez

A turisztikai tevékenységek ösztönzését célzó pályázatra 2013. november 25-től december 20-ig lehet benyújtani a támogatási kérelmeket a LEADER Helyi Akciócsoportokhoz.

Közel félmilliárd forinthoz jutott a három kistérség
2013. November 20. 09:24, szerda | Helyi önkormányzati

Közel félmilliárd forinthoz jutott a három kistérség

Négyszázötven millió forintot nyert az Új Magyarország Vidékfejlesztési Program keretében a kiskunfélegyházi, a kiskunmajsai és a kiskunhalasi kistérség nyolcvankilenc pályázója.

Felújítják a bugaci és a sárpentelei cserkésztábort
2013. November 07. 17:41, csütörtök | Helyi

Felújítják a bugaci és a sárpentelei cserkésztábort

Megállapodást kötött a Kiskunok Vidékért Egyesület, a Magyar Cserkészszövetség és Bugac Nagyközség Önkormányzata, hogy pályázatot nyújtsanak be a LEADER térségek közötti együttműködés keretében.

Tájékoztató a LEADER pályázatokról
2013. Július 24. 10:59, szerda | Belföld

Tájékoztató a LEADER pályázatokról

Tájékoztatjuk a tisztelt Pályázókat, hogy határidőre 133 LEADER pályázat került feltöltésre, amelyek feldolgozása megkezdődött