2024. április 25, csütörtök - Márk

Négyéves kisgyerekkel lopatták el egy lány táskáját
2017. Január 26. 09:12, csütörtök | Belföld

Négyéves kisgyerekkel lopatták el egy lány táskáját

Kiskorú veszélyeztetése és lopás miatt emeltek vádat Nagykanizsán egy nő és annak élettársa ellen, mert lopásra bírták rá az asszony négyéves gyermekét egy strandon - közölte a Zala Megyei Főügyészség csütörtökön.

Négy és fél év börtönt kapott az Iszlám Államhoz csatlakozni akaró 19 éves lány
2016. December 23. 07:32, péntek | Külföld

Négy és fél év börtönt kapott az Iszlám Államhoz csatlakozni akaró 19 éves lány

Négy és fél év börtönbüntetésre ítélte egy moszkvai bíróság csütörtökön Varvara Karaulovát, aki tavaly Törökországból Szíriába akart átszökni, hogy csatlakozzon az Iszlám Állam terrorszervezethez.

Józsefes aranyeső az Országos Atlétika Diákolimpián
2016. Június 02. 14:19, csütörtök | Helyi sport

Józsefes aranyeső az Országos Atlétika Diákolimpián

2016. május 26- 31-e között Székesfehérváron rendezték meg az Országos Atlétika Diákolimpia Döntőjét, ahol a Kiskunfélegyházi József Attila Általános tanulói kimagasló eredményeket értek el.

Tizenöt városban szervezik meg idén a lányok napját
2016. Április 04. 15:19, hétfő | Belföld

Tizenöt városban szervezik meg idén a lányok napját

Magyarországon tizenöt városban szervezik meg április 28-án a lányok napja programsorozatot, amelynek célja, hogy a pályaválasztás előtt álló lányok jobban megismerhessék

Félegyházi bronzérem a Diákolimpián
2014. Június 10. 08:15, kedd | Helyi sport

Félegyházi bronzérem a Diákolimpián

2014. május 28-án rendezték meg Budapesten a Puskás Ferenc Stadionban a lány II. korcsoportos Országos Atlétika Diákolimpia több próba döntőjét.

Sassal vadászik egy 13 éves lány
2014. Május 22. 07:09, csütörtök | Külföld

Sassal vadászik egy 13 éves lány

Az Altaj hegységben élő kazah kisebbség ősidők óta vadászik sassal, melyet nem lehet megszelídíteni, de be lehet őket idomítani, hogy kiválóan lehessen velük vadászni.

Modell alkatú lány
2014. Május 04. 10:02, vasárnap | Bulvár

Modell alkatú lány

Szűk neki a farmer, hát lehúzza.

Szerelemből barátság?
2014. Április 12. 13:08, szombat | Helyi

Szerelemből barátság?

Ha valaki fontos szerepet töltött be az életünkben, akkor az a legtermészetesebb dolog a világon, hogy szeretnénk, ha a közelünkben maradna.

Szerelmi tanácsok leányoknak nagyanyáinktól
2014. Január 26. 14:00, vasárnap | Helyi

Szerelmi tanácsok leányoknak nagyanyáinktól

Nagyon terjed a Facebookon ez a kis gyűjtemény, a forrását, sajnos nem sikerült kiderítenünk, még az is lehet, hogy egy tréfás kedvű kortársunk írta.

Folytatódik a bajnokság a női futsal NB-I-ben
2014. Január 15. 15:30, szerda | Helyi sport

Folytatódik a bajnokság a női futsal NB-I-ben

A hétvégén folytatódik a bajnokság, a 13. fordulóban a bajnoki táblázat listavezetője a 8. helyen álló Tolna-Mözs csapatát fogadja.

A 15 legbizarrabb gyereknév 2013-ban
2014. Január 12. 18:00, vasárnap | Belföld

A 15 legbizarrabb gyereknév 2013-ban

Az utónév-katalógus - hála a fantáziadús édesapáknak és édesanyáknak - folyamatosan bővül. A választék pedig, hogy finoman fejezzük ki magunkat, egyre eklektikusabb.

25 tudományos tény a szerelemről
2013. November 23. 18:00, szombat | Helyi

25 tudományos tény a szerelemről

A szerelemi vágy ugyanolyan alapvető és biológiai szükséglet, mint az éhség vagy a szexualitás.