2024. május 1, szerda - Fülöp

Ismét tapasztalatot cseréltek a kunfakó lótenyésztők
2018. Augusztus 06. 09:06, hétfő | Helyi

Ismét tapasztalatot cseréltek a kunfakó lótenyésztők

Minden évben augusztus első hétvégéjén az ország számos helyéről összejönnek a kunfakó ló tenyésztői.

Idén is lesz Kunfakó találkozó!
2018. Július 20. 16:41, péntek | Helyi

Idén is lesz Kunfakó találkozó!

Szeretettel várnak minden érdeklődő lovast, tenyésztőt és a fajta iránt érdeklődőt augusztus 4-én (szombat) Kiskunfélegyházán, a parkerdőben.

Sokan ellátogattak a Kunfakó lovasok viadalára
2017. Augusztus 06. 09:00, vasárnap | Helyi

Sokan ellátogattak a Kunfakó lovasok viadalára

A rekkenő hőség ellenére is sokan ellátogattak a Parkerdőbe augusztus 5-én (szombaton) a Kunfakó Ünnep részeként megtartott viadalra.

2017. Augusztus 05. 07:12, szombat | Helyi

Felvonulással vette kezdetét a Kunfakó Ünnep

Bizony nem bánta meg senki, aki tegnap (augusztus 4-én) délután ellátogatott a főutcára, hogy megcsodálja a Kunfakó Ünnep lovasainak felvonulását.

Kunfakó Ünnep – 2017
2017. Augusztus 02. 08:19, szerda | Helyi

Kunfakó Ünnep – 2017

Szeretettel várnak minden érdeklődő lovast, tenyésztőt és a fajta iránt érdeklődőt augusztus 4-6-án (péntek-szombat) Kiskunfélegyházán, a parkerdőben.

2016. Augusztus 05. 12:53, péntek | Helyi

Felvonulással vette kezdetét a Kunfakó Ünnep

Ismét egy magával ragadó rendezvénynek ad otthont a Parkerdő Kiskunfélegyházán. Ma (augusztus 5-én) köszöntötte a Kunfakó Ünnep résztvevőit Csányi József polgármester a Városháza előtt.

Kunfakó Ünnep a Parkerdőben
2016. Július 31. 15:00, vasárnap | Helyi

Kunfakó Ünnep a Parkerdőben

Szeretettel várják a fajta iránt érdeklődő lovasokat, tenyésztőket és a fajta iránt érdeklődőket augusztus 5-e és 7-e között Kiskunfélegyházán, a Parkerdőben.