2024. április 25, csütörtök - Márk

Indul a lomtalanítás külterületen!
2015. Március 04. 19:17, szerda | Helyi

Indul a lomtalanítás külterületen!

Március 28-29-én a Polgármesteri Hivatal a Csongrádi Víz- és Kommunális KFT. és a VSZKSZ lebonyolításában lomtalanítást végez Kiskunfélegyháza külterületén.

Élet a tanyákon
2014. December 29. 15:49, hétfő | Helyi

Élet a tanyákon

A hideg idő beköszöntével különösen fontos a külterületen élőkre való odafigyelés.

Illegálisan rakták le a törmeléket
2014. Augusztus 29. 08:46, péntek | Helyi

Illegálisan rakták le a törmeléket

Városunk külterületén, augusztus 27-én a IV. kerületben az Alpári útról nyíló vízmű telep kerítése mentén húzódó úgynevezett „kismindszenti úton” a zúzottköves szakaszt követően ismeretlen személy.

Rendbe teszik a külterületi utakat
2014. Május 08. 08:43, csütörtök | Helyi

Rendbe teszik a külterületi utakat

Üzembe helyezték a Tanyafejlesztési pályázaton nyert pénzből vásárolt grédert. A vontatható, elektronikus vezérlésű munkagép elsőként a Toma, Péteri, Csanyi és a Mindszenti utat teszik rendbe.

Lomtalanítási akció Kiskunfélegyháza város külterületén
2014. Március 19. 10:07, szerda | Helyi

Lomtalanítási akció Kiskunfélegyháza város külterületén

2014. március 29-én (szombat) és 2014. március 30-án (vasárnap) a Polgármesteri Hivatal az FBH-NP Közszolgáltató KFT. és a VSZKSZ lebonyolításában lomtalanítási akciót szervez Kiskunfélegyháza Város külterületén.

Libahodály lángolt Kiskunfélegyháza külterületén
2013. November 30. 14:29, szombat | Helyi

Libahodály lángolt Kiskunfélegyháza külterületén

Négyszáz négyzetméteres libahodály tetőszerkezete égett Kiskunfélegyháza külterületén, november 29-én késő délután