2024. október 24, csütörtök - Salamon

2015. Szeptember 13. 11:53, vasárnap | Helyi
Forrás: police.hu

Kiskunfélegyháza kül- és belterületén is ellenőriztek az egyenruhások

Az elmúlt 24 órában 10 magyar és 1 román állampolgárt fogtak el a Bács-Kiskun megyei rendőrök, akik a megalapozott gyanú szerint illegális bevándorlóknak nyújtottak segítséget.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság 2015. szeptember 12-én embercsempészés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt 10 magyar és 1 román állampolgárral szemben indított büntetőeljárást. A gyanúsítottakat az M5-ös autópálya főváros felé vezető oldalán, továbbá Kecskemét külterületén és Kiskunfélegyháza belterületén ellenőrizték az egyenruhások, melynek során kiderült, hogy a gépjárműveikben tartózkodó külföldiek jogellenesen lépték át az államhatárt. A 135 illegális bevándorlóval szemben idegenrendészeti eljárást indítottak a rendőrök.

2024. Október 24. 10:37, csütörtök | Helyi

Elkészült a kétmilliomodik autó a kecskeméti Mercedes-Benz Gyárban

Újabb jelentős mérföldkőhöz érkezett a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár, októberben legördült a gyártósorról a kétmilliomodik jármű. A jubileumi modell egy tisztán elektromos hajtású, ötüléses EQB.

2024. Október 24. 09:53, csütörtök | Helyi

Egy nap alatt 55 tonna illegális szemetet gyűjtött össze a Magyar Közút

Csak ezen a napon összesen 55 tonnát meghaladó hulladékot szállítottak el hivatalos lerakóhelyekre a közutas szakemberek.

2024. Október 24. 09:35, csütörtök | Helyi

Településtörténeti mérföldkő: megépül az M5 autópálya csomópontja Kunszálláson

Kedden kora délután sajtótájékoztató keretében jelentette be Lezsák Sándor országgyűlési képviselő és Almási Roland Márk polgármester, hogy megépül az M5 autópálya kunszállási lehajtója.

2024. Október 22. 19:42, kedd | Helyi

Tájékoztató katasztrófavédelmi gyakorlatról