2024. április 27, szombat - Zita

A Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság Közleménye
2014. December 28. 22:54, vasárnap | Belföld

A Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság Közleménye

Kiskunhalas, Kiskunmajsai és a Kiskunfélegyházi járások területén citromsárga (1. fokú) riasztás van érvényben hófúvás veszélye miatt.

Több térségben már havazik
2014. November 25. 10:23, kedd | Belföld

Több térségben már havazik

A Magyar Közút Útinform szolgálatának 7.15 órai összesítése alapján az ország nyugati felén mindenhol fagypont feletti, a keleti országrészben viszont még fagypont körüli a hőmérséklet.

Téli időszámítás a Magyar Közútnál
2014. November 11. 14:58, kedd | Helyi

Téli időszámítás a Magyar Közútnál

Bár a tavaszias novemberi időjárás miatt még nincs szükség beavatkozásra, a társaság mind a 93 mérnökségén lezajlottak a gépszemlék.

Megújulnak a jelzőlámpák
2014. Április 18. 10:58, péntek | Helyi

Megújulnak a jelzőlámpák

Hamarosan megkezdődik az 5. számú főútvonalon az önkormányzat és a Magyar Közút Nonprofit Zrt. közös üzemeltetésű jelzőlámpáinak korszerűsítése, KÖZOP pályázati finanszírozással.

Jövőre is folytatódnak a felújítások a hazai közutakon
2013. December 26. 11:52, csütörtök | Belföld

Jövőre is folytatódnak a felújítások a hazai közutakon

A fejlesztési tárca jóváhagyásával idén és a jövő év első felében összesen mintegy 1200 kilométeren végez el a közútkezelő az útállapotok tartós javulását eredményező beavatkozásokat az országos közúthálózaton.

2013. November 05. 11:47, kedd | Helyi

Rendőrségi hírek Bács-Kiskun megyéből

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette Sz. Péter 19 éves kiskőrösi lakost.

Új körforgalmú csomópont épül az 5-ös számú főúton
2013. November 01. 09:21, péntek | Helyi

Új körforgalmú csomópont épül az 5-ös számú főúton

Új körforgalmú csomópont az 5-ös számú főúton a Mercedes-Benz Manufacturing Kft. gyárához kapcsolódóan.

2013. Október 30. 18:01, szerda | Helyi

Rendőrségi hírek Bács-Kiskun megyéből

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást rendelt el rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt J. Gusztáv 28 éves és A. Richárd 20 éves kiskunfélegyházi lakosok ellen.

Elmarad a kamionstop
2013. Július 26. 11:45, péntek | Belföld

Elmarad a kamionstop

A nehéz tehergépkocsik hétvégi forgalomkorlátozását a nemzeti fejlesztési miniszter a vidékfejlesztési miniszter egyetértésével veszélyhelyzetben átmenetileg felfüggesztheti

Aszfaltjavítások városunk közútjain
2013. Július 18. 11:57, csütörtök | Helyi

Aszfaltjavítások városunk közútjain

A Közútkezelő példás gyorsasággal egy héten belül elvégezte a kátyús, nyomvályús útszakaszok javítását

2011. November 03. 07:25, csütörtök | Belföld

Felkészültek a télre: 122 elhárító jármű és 25.000 tonna só

Az Állami Autópálya Kezelő Zrt. téli üzemeltetési tevékenységének célja a biztonságos forgalom folyamatosságának fenntartása szélsőséges időjárási körülmények között is.

2011. Szeptember 20. 14:33, kedd | Kék hírek

Ajándékot is kaphat, ha minden rendben az autójával

Közúti közlekedési környezetvédelmi akció indult Budapesten, Debrecenben, Győrben és Szegeden.