2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Szívet melengető karácsonyi műsorral készültek a közgések
2016. December 21. 16:41, szerda | Helyi

Szívet melengető karácsonyi műsorral készültek a közgések

Ma (december 21-én) tartotta karácsonyi ünnepségét a Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma.

A szalag elválaszt, leválaszt és összeköt
2016. December 12. 10:13, hétfő | Helyi

A szalag elválaszt, leválaszt és összeköt

December 10-én tartotta szalagozó ünnepségét a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma.

Múlt, jelen, jövő találkozása egy kávé mellett
2016. December 08. 08:57, csütörtök | Helyi

Múlt, jelen, jövő találkozása egy kávé mellett

A Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnázium a Szakképzés Európai Hete alkalmából múlt- és jövőidéző kávéházi beszélgetést szervezett december 7-én.

Ismét nyílt nap a Közgében!
2016. November 25. 09:00, péntek | Helyi

Ismét nyílt nap a Közgében!

November 29-én (kedden) 7:45 és 10:30 óra között nyílt napot tart a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Közgazdasági Szakgimnáziuma.

Kitárta kapuit a Közgé péntek éjjel
2016. November 02. 16:03, szerda | Helyi

Kitárta kapuit a Közgé péntek éjjel

A Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziumában felpezsdült az élet október 28-án éjjel. Színes és szórakoztató programok, kiállítások sora várta az érdeklődőket az intézmény nyílt napján.

Európai Diáksport Nap A Közgében
2016. Október 07. 16:44, péntek | Helyi

Európai Diáksport Nap A Közgében

Ép testben ép lélek. Szeptember utolsó napján második alkalommal került megszervezésre az Európai Diáksport Nap Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziumban.

Sikeres tanévkezdés a Közgében
2016. Szeptember 20. 09:18, kedd | Helyi

Sikeres tanévkezdés a Közgében

Megújulást hozott a szeptember a Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziumnak.

Fejlődik a Közgé
2016. Augusztus 19. 10:53, péntek | Helyi

Fejlődik a Közgé

Ha végigsétálunk a nyári melegben a piac mellett az árnyas Oskola utcán, a legendás közgés fenyők takarásában szelíden nyújtózó épületből szorgos munka zaja hallatszik.

Szakmák Éjszakája a Közgében
2016. Április 06. 08:28, szerda | Helyi

Szakmák Éjszakája a Közgében

Kevés izgalmasabb dolog van, mint a felfedezés öröme, mindig újat keresni, mindig új dolgokat kipróbálni. A Szakmák Éjszakáján április 15-én a Közgé ezt az élményt kínálja.

Nem könnyű viselni a kék szalagot
2016. Február 15. 09:34, hétfő | Helyi

Nem könnyű viselni a kék szalagot

Az elmúlt hétvégén három iskola tartotta Szalagozó Ünnepséget.

Dalok a közgés diákoktól Karácsony Ünnepén
2015. December 19. 07:45, szombat | Helyi

Dalok a közgés diákoktól Karácsony Ünnepén

A Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakközépiskola december 18-án a Sarlós Boldogasszony templomban tartotta hagyományos karácsonyi ünnepségét.

Szalagavató a Közgében
2015. Február 15. 07:10, vasárnap | Helyi

Szalagavató a Közgében

Február 14-én tartotta szalagavató ünnepségét a Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakközépiskola.