2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Bécsben tartottak szakmai gyakorlatot a Kossuth Lajos Szakképző Iskola diákjai
2017. Október 21. 11:00, szombat | Helyi

Bécsben tartottak szakmai gyakorlatot a Kossuth Lajos Szakképző Iskola diákjai

Három hetes szakmai gyakorlaton vett részt Bécsben a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolájának és Kollégiumának szociális ágazaton tanuló 15 diákja.

Kilencedik alkalommal mérkőznek meg a kollégisták
2017. Május 27. 07:53, szombat | Helyi

Kilencedik alkalommal mérkőznek meg a kollégisták

Immáron kilencedik alkalommal rendezi meg a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Kossuth Kollégiuma a Kollégiumi Olimpiát.

Legközelebbi véradási lehetőség
2016. Szeptember 29. 10:47, csütörtök | Helyi

Legközelebbi véradási lehetőség

Szeptember 30-án (pénteken) a Kossuth Lajos Szakiskolában 9-12 óráig várják szeretettel a segítő szándékú véradókat.

Forgalomkorlátozás várható a Kossuth utcán
2016. Szeptember 27. 14:45, kedd | Helyi

Forgalomkorlátozás várható a Kossuth utcán

Október 3-án (hétfőn) 11 óra és 17 óra között a Kossuth utca egy szakasza lezárásra kerül.

Zenés ébresztővel indult május elseje
2016. Május 02. 09:12, hétfő | Helyi

Zenés ébresztővel indult május elseje

A Kiskunfélegyházi Fúvószenekar zenés ébresztőt tartott városunk lakóinak a Kossuth utcán május 1-jén 8 órától.

Tűz ütött ki a Kossuth utcán
2016. Április 19. 19:13, kedd | Helyi

Tűz ütött ki a Kossuth utcán

Ablakfelújítási munkálatok közben kigyulladt egy acetilénpalack egy négyszintes társasház egyik lépcsőházában Kiskunfélegyházán, a Kossuth Lajos utcában.

Bécsben is megmutatták tudásukat a kossuthos lányok
2016. Április 16. 07:08, szombat | Helyi

Bécsben is megmutatták tudásukat a kossuthos lányok

Az Erasmus + program támogatásával a Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Intézményből 10 szociális gondozó és 5 kisgyermek gondozó-nevelő kísérőtanár és szakoktató három hetes bécsi szakmai gyakorlaton vettek részt.

Hagyományos kézműves mesterségek
2016. Április 11. 11:00, hétfő | Helyi

Hagyományos kézműves mesterségek

Pályázaton nyert támogatás segítségével ismerkedhettek meg a Kossuthos kollégisták a hagyományos kézműves mesterségekkel.

Zoli bácsi emléke örök
2016. Március 03. 12:05, csütörtök | Helyi

Zoli bácsi emléke örök

Halálának évfordulóján, március 2-án méltóképpen emlékeztek meg Csincsák Zoltánról, a legendás testnevelő tanárról a Kossuth Lajos Szakképző Iskola diákjai és tanárai.

Fussunk együtt a kiváló testnevelő tanár emlékére
2016. Március 02. 09:47, szerda | Helyi

Fussunk együtt a kiváló testnevelő tanár emlékére

Március 2-án 14 órai kezdettel a Kossuth-kollégium elhunyt nevelőtanára, testnevelője, Csincsák Zoltán emlékére emlékfutást rendeznek a Kossuth iskolától a Felsőtemetőig és vissza.

Nem könnyű viselni a kék szalagot
2016. Február 15. 09:34, hétfő | Helyi

Nem könnyű viselni a kék szalagot

Az elmúlt hétvégén három iskola tartotta Szalagozó Ünnepséget.

A kossuth-os diákok lelkesen szépítik a főutcát
2015. November 25. 08:32, szerda | Helyi

A kossuth-os diákok lelkesen szépítik a főutcát

November 24-én a Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Középiskola és Szakiskola diákjai úgy döntöttek, hogy közösségi munkával kapcsolódnak be az őszi nagytakarításba, mellyel szebbé varázsolhatják környezetüket.