2024. április 23, kedd - Béla

Ünnepeltek mindennapjaink angyalai
2017. Június 30. 15:31, péntek | Helyi

Ünnepeltek mindennapjaink angyalai

Ki vitatná az egészségügyi dolgozók munkájának hétköznapi életünkben betöltött óriási jelentőségét?

10 éves fennállását ünnepelte kórházunk Rehabilitációs Osztálya
2017. Április 08. 09:25, szombat | Helyi

10 éves fennállását ünnepelte kórházunk Rehabilitációs Osztálya

A Kiskunfélegyházi Rehabilitációs Osztály 10 éves fennállásának alkalmából Jubileumi Tudományos Ülést tartottak a Városháza Dísztermében április 7-én.

Megszüntetni könnyebb volt a félegyházi szülészetet, mint újra beindítani
2017. Március 29. 13:08, szerda | Helyi

Megszüntetni könnyebb volt a félegyházi szülészetet, mint újra beindítani

Az 5. számú választókörzet önkormányzati képviselője Balla László, városunk alpolgármestere lakossági fórumot tartott március 28-án a Bajcsy Iskolában, melynek legfőbb témája Kiskunfélegyháza egészségügyi helyzete volt.

Karácsonykor is gyógyulásunkért fáradoznak
2016. December 15. 10:38, csütörtök | Helyi

Karácsonykor is gyógyulásunkért fáradoznak

Városunk Kórházának duplán ünnep volt december tizennegyedike, mert a megújult épületrészben tarthatták meg a Karácsonyi Ünnepségüket.

Karácsony városunk kórházában
2015. December 17. 09:47, csütörtök | Helyi

Karácsony városunk kórházában

Ahogyan egy várnál nem a falak mérete a biztosíték a bevehetetlenségére, hanem a várvédők elszántsága - Eger ostroma óta tudvalevő – az orvosok hivatásának végzése sem függ a külső körülményektől.

Új eszköz a félegyházi nőgyógyászaton
2015. Szeptember 30. 13:43, szerda | Helyi

Új eszköz a félegyházi nőgyógyászaton

Ma (szeptember 30-án) végre fizikailag is manifesztálódott az a nőgyógyászati fejegység, amelynek megvásárlására jótékonysági megmozdulást szervezett Lajos Zoltán az Aréna Holding ügyvezetője.

Díjakat és elismerő okleveleket adtak át Semmelweis-nap alkalmából
2015. Július 03. 13:15, péntek | Helyi

Díjakat és elismerő okleveleket adtak át Semmelweis-nap alkalmából

A kiskunfélegyházi kórház munkatársai ma (július 3-án) pénteken a Városháza dísztermében emlékeztek meg a legismertebb magyar orvosról. A délután folyamán pedig kerti partival folytatódott az ünnepség.

Egy nemes cél...és összefogás
2015. Június 15. 15:37, hétfő | Helyi

Egy nemes cél...és összefogás

Lajos Zoltán az Aréna Holding ügyvezetője ismét álmodott egy nagyot…egy merészet..., hogy az egészségügyi ellátottság helyzetén is változtasson - ezúttal komoly összefogással.