2024. április 25, csütörtök - Márk

OGY - Ma befejeződik a jövő évi költségvetés általános vitája
2015. Május 29. 07:16, péntek | Belföld

OGY - Ma befejeződik a jövő évi költségvetés általános vitája

Az Országgyűlés mai ülésén fejezi be a jövő évi költségvetés szerdán kezdődött általános vitáját. A képviselőknek ezúttal összesen tíz órájuk lesz véleményük kifejtésére.

OGY - Tizennégy órában folytatódik a jövő évi költségvetés vitája
2015. Május 28. 07:09, csütörtök | Belföld

OGY - Tizennégy órában folytatódik a jövő évi költségvetés vitája

Az Országgyűlés ma összesen 14 órás időkeretben folytatja a jövő évi költségvetés általános vitáját, a kormánypárti és az ellenzéki frakciók egyenlő arányban fejthetik ki véleményüket az előterjesztésről.

Országgyűlés: költségvetések napirenden
2015. Május 27. 07:25, szerda | Belföld

Országgyűlés: költségvetések napirenden

Az Országgyűlés mai ülésén több ponton módosíthatja az idei költségvetést, majd megkezdi a jövő évi büdzsé péntek estig tartó általános vitáját.

Közgyűlést tartott a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület
2015. Március 28. 07:00, szombat | Helyi

Közgyűlést tartott a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület

Március 27-én 15 órától tartotta éves Közgyűlését a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Nem támogatja a költségvetést az MSZP helyi szervezete
2015. Február 14. 14:38, szombat | Helyi

Nem támogatja a költségvetést az MSZP helyi szervezete

Az elmúlt héten elfogadta Kiskunfélegyháza képviselő-testülete a város költségvetési rendeletét. Az ülésen az MSZP helyi szervezetének önkormányzati képviselője, Horváth Tamás is véleményezte a rendelet tételeit.

Döntöttek a város költségvetésének ügyében
2015. Február 05. 20:48, csütörtök | Helyi

Döntöttek a város költségvetésének ügyében

Ma (február 5-én) testületi ülés zajlott 16 órától a Polgármesteri Hivatalban. Többek között a napirendi pontok között szerepelt a város 2015. évi költségvetése is.

Gőzerővel készül Kiskunfélegyháza 2015. évi költségvetése
2015. Január 09. 14:40, péntek | Helyi önkormányzati

Gőzerővel készül Kiskunfélegyháza 2015. évi költségvetése

Gőzerővel készül Kiskunfélegyháza 2015. évi költségvetése. Minket képviselőket is megkérdeztek arról, miként használnánk fel forrásainkat, milyen beruházások megvalósítását helyeznénk előtérbe az idei évben.

Mekkora fizetésemelést szán nekünk a kormány?
2014. November 13. 08:53, csütörtök | Belföld

Mekkora fizetésemelést szán nekünk a kormány?

2015-ben 3,4 százalékkal nőhet a bruttó átlagfizetés, 2018-ig pedig összesen 11 százalékkal emelkedhet. Azaz jövőre 242,6 ezer lesz a havi bruttó, négy év múlva pedig több mint 261 ezer forint lehet.

Hétmilliárd forintért választunk októberben
2014. Július 26. 15:27, szombat | Belföld

Hétmilliárd forintért választunk októberben

Hétmilliárd forint az októberi önkormányzati és nemzetiségi választás tervezett költségvetési előirányzata - közölte a Nemzeti Választási Iroda.

Rendbe teszik a külterületi utakat
2014. Május 08. 08:43, csütörtök | Helyi

Rendbe teszik a külterületi utakat

Üzembe helyezték a Tanyafejlesztési pályázaton nyert pénzből vásárolt grédert. A vontatható, elektronikus vezérlésű munkagép elsőként a Toma, Péteri, Csanyi és a Mindszenti utat teszik rendbe.

Idén több pénz jut fejlesztésre, felújításra
2014. Február 16. 18:31, vasárnap | Helyi önkormányzati

Idén több pénz jut fejlesztésre, felújításra

A több mint nyolcmilliárdos költségvetésből a tavalyihoz képest szinte minden önkormányzati feladat ellátására több pénzt jut.

Kistraktort vásárolt a költségvetési üzem
2013. December 12. 08:33, csütörtök | Helyi

Kistraktort vásárolt a költségvetési üzem

MTZ 320 típusú kistraktorral gyarapodott a Városfenntartó és Költségvetési Szervezetet.