2024. április 25, csütörtök - Márk

Adventi készülődés kicsiknek, nagyoknak
2016. November 25. 14:24, péntek | Helyi

Adventi készülődés kicsiknek, nagyoknak

Szeretettel várja a kicsiket és nagyokat a Waldorf Óvoda és Iskola a Móra Ferenc Művelődési Központba 2016. november 26-án, szombaton délután.

Lázas húsvéti készülődéssel telt a szombat
2016. Március 22. 09:05, kedd | Helyi

Lázas húsvéti készülődéssel telt a szombat

Nemcsak az egyházközségek és a hívő emberek készülnek lelkük megtisztításával a húsvéti ünnepekre, hanem a gyerekek is a maguk módján.

A tartalmas adventi időszak mögött sok munka rejtőzik
2015. December 24. 13:00, csütörtök | Helyi

A tartalmas adventi időszak mögött sok munka rejtőzik

Ki gondolná mennyi munka és szorgalom kellett ahhoz, hogy városunk színvonalas programokkal, rendezvényekkel és újdonságokkal tegye színesebbé mindenki számára az adventi időszakot...

Adventi várakozás a Nyugdíjas Klubok Egyesületénél
2015. November 30. 14:50, hétfő | Helyi

Adventi várakozás a Nyugdíjas Klubok Egyesületénél

Ma (november 30-án) karácsonyi készülődés jegyében töltötte el a délelőttöt a Nyugdíjas Klubok Egyesülete.

Karácsonyi készülődés a Waldorffal
2015. November 29. 09:00, vasárnap | Helyi

Karácsonyi készülődés a Waldorffal

November 28-án 10-18 óráig a Kiskunfélegyházi Művelődési Központ dísztermében az ajándékok és dísztárgyak készítéséé volt a főszerep.

Öltöztessük együtt ünnepi díszbe városunkat!
2015. Október 26. 11:19, hétfő | Helyi

Öltöztessük együtt ünnepi díszbe városunkat!

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatának eltökélt szándéka, hogy egyre színesebb és színvonalasabb programokat kínáljon az itt élőknek és a városba látogatóknak mind az ünnep-, mind a hétköznapokon.

Húsvéti Készülődés a Gyermekbirodalomban
2015. Március 24. 12:39, kedd | Helyi

Húsvéti Készülődés a Gyermekbirodalomban

A Petőfi Sándor Városi Könyvtár a Húsvéti Ünnepkör jegyében egy kellemes szombat délelőttre invitálja az érdeklődőket 2015. március 28-án 8-12 óráig.

Készülődnek a pünkösdi búcsúra Pálosszentkúton
2014. Június 07. 11:54, szombat | Helyi

Készülődnek a pünkösdi búcsúra Pálosszentkúton

Szorgalmas kezek munkáját dicsérik a kertek, parkok Pálosszentkúton és Petőfiszálláson is. Folyik a készülődés a pünkösdi búcsúra.

2012. Április 27. 07:13, péntek | Külföld

Fényűző pompával iktatják be Putyint

Húszmillió rubelbe (140 millió forintba) kerül Vlagyimir Putyin megválasztott orosz államfő beiktatási ünnepsége – írta csütörtökön az Izvesztyija című orosz lap internetes oldalán.

2012. Április 08. 14:15, vasárnap | Bulvár

Na, ezt Bochkor Gábor sem hagyja ki

Bochkor Gábor is részt vett a húsvéti készülődésben, hiszen párjával és kislányukkal közösen készítették a húsvéti tojásokat.

2011. Október 24. 07:25, hétfő | Életmód

Győzzük le a téli depressziót

Közeleg a tél, ami először ünnepi készülődéssel telik, ami január vége felé sokunknál átvált a jól ismert lehangoltságba, amelyre csupán a tavasz érkezte hozhat feloldozást. A téli depresszió jól ismert jelenség.