2024. április 25, csütörtök - Márk

Szabadnapos rendőrök fogták el a nőket bántalmazó 15 éves rablót
2017. Május 21. 09:35, vasárnap | Belföld

Szabadnapos rendőrök fogták el a nőket bántalmazó 15 éves rablót

A Készenléti Rendőrség szolgálaton kívüli munkatársai tartóztatták fel azt a 15 éves rablót Kalocsán, aki lopni próbált, majd két nőket bántalmazott meneküléskor.

Lezuhant egy siklóernyő Kalocsán
2015. Április 26. 06:00, vasárnap | Helyi

Lezuhant egy siklóernyő Kalocsán

Ketten könnyebben megsérültek, amikor tandem siklóernyőzés közben lezuhantak szombaton Kalocsán. (A fotó illusztráció)

Eredményes kalocsai szereplés a félegyházi szavalóktól
2015. Március 25. 08:54, szerda | Helyi

Eredményes kalocsai szereplés a félegyházi szavalóktól

Eredményesen szerepeltek a félegyházi középiskolások a XIX. alkalommal megrendezett Nagy Attila Szavalóversenyen.

Magyarországi kerékpártúrára bíztatnak a német szaklapok
2014. December 23. 08:50, kedd | Belföld

Magyarországi kerékpártúrára bíztatnak a német szaklapok

Az Általános Német Kerékpáros Klub (ADFC) felmérései szerint a Duna menti nemzetközi kerékpárút osztrák szakasza a németek legnépszerűbb túraútvonala.

XXIII. Kalocsa Kupa
2014. November 25. 09:41, kedd | Helyi sport

XXIII. Kalocsa Kupa

2014. november 16-án Kalocsán került megrendezésre a XXIII. Kalocsa kupa, amelyen a Kiskunfélegyházi úszó egyesület is kiemelkedő eredményeket ért el.

Az első félidőben eldőlt, hogy ki nyeri a mérkőzést
2013. November 18. 17:15, hétfő | Helyi sport

Az első félidőben eldőlt, hogy ki nyeri a mérkőzést

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 14. fordulójában a táblázat hatodik helyén álló Kalocsai FC vendége volt vasárnap a KHTK együttese.

Gulyáságyúkat kapott a város
2013. Május 15. 13:33, szerda | Helyi

Gulyáságyúkat kapott a város

Kettő darab mozgókonyhával (gulyáságyú) gyarapodott a város vagyona. Az eszközöket ma (május 15-én) vette át Kapus Krisztián polgármester és Dr. Endre Szabolcs jegyző Kalocsán

Vádemelési javaslat négy uzsorás ellen
2013. Május 14. 15:27, kedd | Kék hírek

Vádemelési javaslat négy uzsorás ellen

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Gazdaságvédelmi Osztálya uzsora bűncselekmény bűntett és más bűncselekmények elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást

2011. Szeptember 25. 14:21, vasárnap | Belföld

Kalocsa nem bírta a szárazságot

Az átlagosnál kevesebb fűszerpaprikára számítanak Kalocsa környékén a nyár végi szárazság miatt.