2024. május 3, péntek - Tímea

Táncra perdült a tanári kar is
2015. November 28. 14:34, szombat | Helyi

Táncra perdült a tanári kar is

Javában tart még a báli szezon. Ezúttal a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium november 27-én megrendezésre kerülő Jótékonysági Báljára látogattunk el.

Jótékonysági Árverés a Dózsa Iskolában
2015. November 25. 18:10, szerda | Helyi

Jótékonysági Árverés a Dózsa Iskolában

Immáron 7. éve került megrendezésre a Jótékonysági Árverés a Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskolában. Ma (november 25-én) a késő délutáni órákban kezdődhetett meg a licitálás.

Jótékonysági Vásár a Vöröskereszt szervezésében
2015. Július 30. 10:00, csütörtök | Helyi

Jótékonysági Vásár a Vöröskereszt szervezésében

A Magyar Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Nagycsaládos Alapszervezete \"A két kezemmel\" címmel Jótékonysági Vásárt rendez 2015. július 31-én 17-19 óráig a Szakmaköziben.

VI. Jótékonysági Kutyakiállítás
2015. Július 30. 08:59, csütörtök | Helyi

VI. Jótékonysági Kutyakiállítás

\"In Memoriam Fürge\" 2015. augusztus 20-án reggel 8 órától Kiskunfélegyházán a Petőfi téren jótékonysági kutyakiállítás kerül megrendezésre.

A hab alatt lelke van: KÉZMŰVES SÖR
2015. Július 02. 18:35, csütörtök | Helyi

A hab alatt lelke van: KÉZMŰVES SÖR

Első alkalommal kerül megrendezésre városunkban Sörfesztivál, mely a Kiskun Múzeum, a Rocktár és a Sorsocskák Alapítvány összefogásából valósul meg.

Jótékonysági művészeti árverés a Dózsa iskolában
2014. November 27. 19:11, csütörtök | Helyi

Jótékonysági művészeti árverés a Dózsa iskolában

Idén is megrendezi hagyományos jótékonysági művészeti árverését a Dózsa György Általános Iskola, melynek bevételét az Összefogás a Dózsás Gyermekekért Alapítvány javára, az intézmény eszközeinek fejlesztésére fordítják.

Csontos Piroska nap a paralimpikonokért
2014. Szeptember 21. 18:26, vasárnap | Helyi

Csontos Piroska nap a paralimpikonokért

Ma (szeptember 21-én) a Sorsocskák és a Rocktár közösen szervezett Jótékonysági Rendezvénysorozatot a félegyházi paralimpikonokért.

Kiskunfélegyházi Jótékonysági Oldalkocsis és Motoros Találkozó
2014. Augusztus 11. 09:24, hétfő | Helyi

Kiskunfélegyházi Jótékonysági Oldalkocsis és Motoros Találkozó

Hagyományteremtő céllal indítja útjára a Félegyházi Motoros Baráti Kör Egyesület 2014. augusztus 15-16-án a Jótékonysági Oldalkocsis és Motoros Találkozót a kiskunfélegyházi Parkerdőben.