2024. április 26, péntek - Ervin

2014. Augusztus 11. 09:24, hétfő | Helyi
Forrás: Félegyházi Motoros Baráti Kör Egyesület

Kiskunfélegyházi Jótékonysági Oldalkocsis és Motoros Találkozó

Hagyományteremtő céllal indítja útjára a Félegyházi Motoros Baráti Kör Egyesület 2014. augusztus 15-16-án a Jótékonysági Oldalkocsis és Motoros Találkozót a kiskunfélegyházi Parkerdőben.

A Jótkékonysági Oldalkocsis és Motoros Találkozó az ország jelenleg egyetlen és az Egyesület reményei szerint eddigi legnagyobb látványos oldalkocsis találkozó nem csak oldalkocsisoknak, amely hamarosan beállhat a motoros hungarikumok sorába. A találkozó amellett, hogy az oldalkocsis közösség és közönség legjelentősebb szakmai és szórakoztató fóruma, még számos különlegességet is tartogat. Ilyen például az Alma együttes nem éppen motoros találkozókon megszokott koncertje, vagy az ország egyetlen veterán oldalkocsis kaszkadőr bemutatója az IZS-Team előadásában, valamint Ackermann Balázs Retro Autórodeója, amelyben többek között megmutatja, hogy mit tud egy oldtimer Trabant két keréken. A régi motorok szerelmeseinek a kalocsai és szegedi veteránklubok tartanak főleg oIdalkocsis járműveikből válogatott kiállítást. Mindenkit sok szeretettel vár az Egyesület az ingyenes, látványos, családi, gyermekbarát (mint maga az oldalkocsizás) jótékonysági motoros rendezvényére, ahol a becsületkasszákból befolyt összeget a rászoruló és tehetséges helyi és környékbeli gyermekek támogatására ajánlják fel.

RÉSZLETES PROGRAM

Augusztus 15. Péntek
17:00 motorok érkezése, gyermekmotoroztatás, ugrálóvár, szimulátorjátékok és sok finomság
A kalocsai MAGYAR VETERÁN MOTOROK BARÁTI KÖRE motorkiállítása