2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Gondok lehetnek az utánpótlással a magyar informatikai szektorban egy kutatás szerint
2021. November 11. 08:00, csütörtök | Belföld

Sok a tapasztalt IT-s, de az utánpótlással gondok lehetnek a magyar informatikai szektorban - derült ki a kifejezetten a technológiai szektorban állásokat kínáló portál, a No Fluff Jobs legújabb nemzetközi kutatásából.

Már 37 ezren jelentkeztek a munkavállalást segítő informatikai tanfolyamra
2020. Május 17. 15:50, vasárnap | Belföld

Már 37 ezren jelentkeztek a munkavállalást segítő informatikai tanfolyamra

Egy hét alatt közel 37 ezren regisztráltak a munkavállalást segítő informatikai alapozó online tanfolyamra

Már 15 ezren jelentkeztek az ingyenes informatikai oktatásra
2020. Május 13. 19:03, szerda | Belföld

Már 15 ezren jelentkeztek az ingyenes informatikai oktatásra

A meghirdetése óta eltelt kevesebb mint egy nap alatt mintegy 15 ezren jelentkeztek a gazdaságvédelmi akciótervhez kapcsolódó újratervezés programban elindult ingyenes, 8 hetes informatikai online oktatásra

Informatika versenyt rendezett a PG
2019. December 07. 08:00, szombat | Helyi

Informatika versenyt rendezett a PG

A Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Szakgimnázium november 26-án rendezte meg a már hagyománynak tekinthető informatika versenyt az általános iskolák 7-8. osztályos tanulói számára.

2019. Április 26. 05:00, péntek | Belföld

Minden harmadik felsőoktatásba jelentkező műszaki vagy informatikai képzést választott - közölte az Innovációs és Technológiai Minisztérium csütörtökön az MTI-vel.

Előkelő helyezések az informatika versenyen
2018. December 05. 08:07, szerda | Helyi

Előkelő helyezések az informatika versenyen

November 27-én került megrendezésre a Szent Benedek Iskola Kiskunfélegyházi PG Tagintézményének informatikaversenye általános iskolai tanulók részére.

Megújult iskola, innovatív képzések
2018. Április 05. 12:19, csütörtök | Helyi

Megújult iskola, innovatív képzések

Informatika, logisztika, turizmus, vállalati ügyvitel – biztos jövő a Közgében.

Új életet, új szakmát érhet egy kétperces videó
2017. December 13. 13:04, szerda | Belföld

Új életet, új szakmát érhet egy kétperces videó

Egy sikeres videós pályázattal ingyen juthatunk magas fizetést ígérő képzettséghez a Reaktorlabs Talent programjának segítségével.

Nő a felhő alapú megoldások ismertsége a Magyarországon
2017. Március 21. 09:36, kedd | Életmód

Nő a felhő alapú megoldások ismertsége a Magyarországon

Tovább nőtt tavaly a felhő alapú megoldások ismertsége a magyarországi nagyvállalatok vezetőinek körében:

Nyílt napok a PG-ben
2016. November 14. 10:26, hétfő | Helyi

Nyílt napok a PG-ben

2016. november 15-én és december 6-án 8 órától nyílt napot tartanak a Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi PG Tagintézményében.

Tablet: az új bébiszitter?
2016. Április 16. 14:00, szombat | Helyi

Tablet: az új bébiszitter?

Haladni kell a korral, ez tiszta sor.

Az államok által szponzorálva születnek a moduláris vírusok
2015. Március 28. 19:00, szombat | Belföld

Az államok által szponzorálva születnek a moduláris vírusok

A Kaspersky Lab szakértői felfedték, hogy az állam által támogatott kiberkémkedési támadások egyre kifinomultabbak, gondosan kiválasztott felhasználókat céloznak.