2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2019. December 07. 08:00, szombat | Helyi
Forrás: Kiskunfélegyházi Szent Benedek Gimnázium

Informatika versenyt rendezett a PG

A Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Szakgimnázium november 26-án rendezte meg a már hagyománynak tekinthető informatika versenyt az
általános iskolák 7-8. osztályos tanulói számára.

Az idei versenyre 56 diák érkezett, 14 különböző iskolából, a legtöbb, 24 fő a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskolából. A tanulók szövegszerkesztés, táblázatkezelés és prezentációkészítési feladatok megoldásával,valamint egy teszt kitöltésével mérhették össze tudásukat. A javítás ideje alatt a versenyzők és kísérőik vendéglátásban részesültek, majd a középiskola tanulóinak robotika és 3D nyomtató bemutatóját tekinthették meg. Szoros eredmények születtek, ahol az első tíz helyezett oklevélben és ajándékban részesült.

A Batthyány első 10 helyezettje: IV. Oláh-Marcényi Balázs, V. Paller Péter Décse, VI. Papp Laura, VII. Kis Domonkos, VIII. Pál Zsófi, X. Kámán Ákos. Mindannyian az iskola 8. m. osztály tanulói.

Osztályfőnök, felkészítő tanár: Szederkényi Barbara

Forrás: Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Szakgimnázium