2024. április 19, péntek - Emma

Ma a múltunkat, a jelenünket és a jövőnket is ünnepeljük
2018. Augusztus 20. 15:32, hétfő | Helyi

Ma a múltunkat, a jelenünket és a jövőnket is ünnepeljük

„Augusztus 20-án mindent ünneplünk, ami a múltunk, a jelenünk és a jövőnk szempontjából fontos:

Kenyérszentelésre várják a gazdakörök lakóit
2018. Augusztus 19. 08:26, vasárnap | Helyi

Kenyérszentelésre várják a gazdakörök lakóit

Ma (augusztus 19-én) a Haleszi Gazdakör és a Selymesért Egyesület szervezésében kenyérszentelési ünnepségre várják az Érdeklődőket!

Kigyulladt egy tető Kiskunfélegyháza külterületén - fotókkal
2017. Január 09. 06:29, hétfő | Helyi

Kigyulladt egy tető Kiskunfélegyháza külterületén - fotókkal

Teljes terjedelmében égett egy körülbelül 100 négyzetméteres épület tetőszerkezete vasárnap reggel Kiskunfélegyháza külterületén, a Jászszentlászlóra vezető út mentén.

Aratófesztivál – aratás nélkül
2016. Július 18. 12:40, hétfő | Helyi

Aratófesztivál – aratás nélkül

Aratófesztivált tartottak szombaton (július 16-án) Kiskunfélegyháza - Haleszban.

Minden, ami kertészet és gazdálkodás
2016. Január 17. 09:00, vasárnap | Helyi

Minden, ami kertészet és gazdálkodás

A Haleszi Gazdakör közösségi Gazdaköri esték néven egy előadássorozatot indított el januárban, melynek első előadására január 14-én (csütörtökön) került sor.

Májustól vezetékes vizet ihatnak Selymesben és Haleszben is
2015. Január 07. 18:44, szerda | Helyi

Májustól vezetékes vizet ihatnak Selymesben és Haleszben is

Új közüzemi vízellátó vezeték kiépítésének előkészítése kezdődött meg Kiskunfélegyházán, Halesz és Selymes városrészek területén, a KÉKVÍZ Vízminőségjavító Program részeként.

A földtörvény alaposan kitolt a Haleszban és Selymesben élőkkel
2014. Április 24. 17:42, csütörtök | Helyi

A földtörvény alaposan kitolt a Haleszban és Selymesben élőkkel

Eddig sem volt könnyű dolga azoknak, akik ilyen, többnyire 600 és 850 négyzetméter közti alapterületű kis földterületen próbálták megteremteni minimális túlélési feltételeiket.

Lomtalanítási akció Kiskunfélegyháza város külterületén
2014. Március 19. 10:07, szerda | Helyi

Lomtalanítási akció Kiskunfélegyháza város külterületén

2014. március 29-én (szombat) és 2014. március 30-án (vasárnap) a Polgármesteri Hivatal az FBH-NP Közszolgáltató KFT. és a VSZKSZ lebonyolításában lomtalanítási akciót szervez Kiskunfélegyháza Város külterületén.

Szüreti felvonulás és bál
2013. Szeptember 17. 08:53, kedd | Helyi

Szüreti felvonulás és bál

Az idei év sem teli el a Nagyszőlő- Úti és a Haleszi Gazdakör hagyományos szüreti felvonulása nélkül, mely szeptember 21-én kerül megrendezésre

Arató fesztivál Kiskunfélegyházán
2013. Július 08. 16:38, hétfő | Helyi

Arató fesztivál Kiskunfélegyházán

Kilencedik alkalommal tartották meg a hármas kerületek: Jászság, Nagykunság és Kiskunság településeinek találkozóját. A kézi-arató versenyre július 6-án Kiskunfélegyháza – Haleszban került sor

Száznál is több fát ültettek el a külterületen
2013. Március 25. 10:14, hétfő | Helyi

Száznál is több fát ültettek el a külterületen

Faültetési akciót szervezett március 24-én Selymesben és Haleszban Ván Jenő, a körzet önkormányzati képviselője.