2024. május 1, szerda - Fülöp

Fellobbant az adventi koszorú első gyertyalángja
2016. November 27. 19:34, vasárnap | Helyi

Fellobbant az adventi koszorú első gyertyalángja

Városunk főutcája és terei november 26-án este ünneplőbe öltözött. Az adventi koszorú első gyertyalángjának meggyújtására nagyon sokan összesereglettek a Polgármesteri Hivatal elé.

Szombaton fellobban az első gyertyaláng
2016. November 23. 14:51, szerda | Helyi

Szombaton fellobban az első gyertyaláng

Az adventi koszorú első gyertyája november 26-án lobban fel a Városháza előtt, majd az ezt követő három szombaton is szeretettel várják a városlakókat a műsorral egybekötött gyertyagyújtásra.

Adventi programok Kiskunfélegyházán
2016. November 23. 13:10, szerda | Helyi

Adventi programok Kiskunfélegyházán

Részletes programterv 2016 Adventjére.

Annak ellenére is szeret, hogy tönkretettük a világot
2015. December 13. 07:38, vasárnap | Helyi

Annak ellenére is szeret, hogy tönkretettük a világot

A harmadik gyertyaláng is fellobbant városházánk adventi koszorúján december 12-én (szombaton). Az eseményt Rónaszéki Gábor a Sarlós Boldogasszony Templom plébánosa tette ünnepivé és meghitté szavaival.

Fellobbant a lángja az első adventi gyertyának
2015. November 29. 07:00, vasárnap | Helyi

Fellobbant a lángja az első adventi gyertyának

November 28-án (szombaton) ünnepélyes keretek között gyújtotta meg városunk polgármestere Csányi József az adventi koszorú első gyertyáját.

Ünnepvárás a Nyugdíjas Klubban
2015. November 23. 14:49, hétfő | Helyi

Ünnepvárás a Nyugdíjas Klubban

2015. november 30-án 10 órától a Kiskunfélegyházi Nyugdíjas Klubok Egyesülete ünnepvárás címmel tart rendezvényt a Szakmaközi Művelődési Házban (Szent János tér 3.)

Egy tányér süteménnyel is segíthetsz!
2015. November 10. 08:41, kedd | Helyi

Egy tányér süteménnyel is segíthetsz!

Kedves Háziasszonyok, Konyhatündérek, gyakorló konyhaművészek! Indul a jótékonysági sütemény készítési program a Sorsocskák Alapítvány szervezésében!

A legszebb ajándék a szeretet!
2014. December 13. 19:34, szombat | Helyi

A legszebb ajándék a szeretet!

A harmadik adventi gyertya lobbant lángra ma (december 13-án) a városházánál. A közelgő ünnep üzenetéről, az ajándékozásról Hajagos Gyula, a Szent István templom plébánosa beszélt.

Gyertyagyújtás a városházánál
2014. December 13. 09:22, szombat | Helyi

Gyertyagyújtás a városházánál

A harmadik adventi gyertya lobban lángra ma (december 13-án) 17 órakor a városházánál.