2024. április 28, vasárnap - Valéria

Zeneszóra ébredtek a Kossuth utcán
2018. Május 01. 12:08, kedd | Helyi

Zeneszóra ébredtek a Kossuth utcán

Városunk fúvószenekara zenés ébresztőt tartott a Kossuth utcán (ma) május 1-jén 8 órakor.

Gyermek matinékoncert a Fúvószenekarral
2018. Április 12. 14:46, csütörtök | Helyi

Gyermek matinékoncert a Fúvószenekarral

Minden gyermeket szeretettel várnak 2018. április 22-én, vasárnap 11 órakor a Kossuth Lajos Szakközépiskola Tornacsarnokába, ahol a Koncert Fúvószenekar MATINÉKONCERTET ad.

A félegyházi fúvósok fülbemászó dallamokkal hangolták a karácsonyra hallgatóikat
2017. December 17. 13:40, vasárnap | Helyi

A hagyományokhoz hűen a Kossuth Lajos Szakközépiskola tornacsarnokában rendezte meg karácsonyi koncertjét december 16-án a Kiskunfélegyházi Fúvószenekari Egyesület.

Nemzetközi Zenei Világnapi hangverseny
2017. Szeptember 21. 13:03, csütörtök | Helyi

Nemzetközi Zenei Világnapi hangverseny

A Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar és az Ifjúsági Fúvószenekar szeretettel meghívja Önt és kedves Családját szeptember 30-án a Szent István Templomban 19 órakor kezdődő Nemzetközi Zenei Világnapi hangversenyére.

Mindkét nap teltház előtt zenéltek
2016. December 19. 11:36, hétfő | Helyi

Mindkét nap teltház előtt zenéltek

December 17-én és 18-án is óriási érdeklődés kísérte a Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar és Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar adventi koncertjét.

Karácsonyi Fúvószenekari Hangverseny
2016. December 08. 12:06, csütörtök | Helyi

Karácsonyi Fúvószenekari Hangverseny

A Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar és a Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar december 17-én és 18-án ünnepi hangversenyt tart a 608-as iskola tornacsarnokában.

Modern zenék klasszikus ruhába bújva
2016. Október 28. 16:14, péntek | Helyi

Modern zenék klasszikus ruhába bújva

Nemzetközi zenekari hangversenynek adott otthont október 26-án a Szent István Templom.

Ünnepi Hangverseny a Szent István Templomban
2016. Szeptember 21. 11:05, szerda | Helyi

Ünnepi Hangverseny a Szent István Templomban

A KISKUNFÉLEGYHÁZI KONCERT FÚVÓSZENEKAR ÉS AZ IFJÚSÁGI FÚVÓSZENEKAR sok szeretettel meghívja Önt, és kedves Családját a NEMZETKÖZI ZENEI VILÁGNAP alkalmából megrendezésre kerülő Ünnepi Hangversenyére.

Éjszaka még több élményt tartogat a Félegyházi Strand
2016. Július 27. 14:13, szerda | Helyi

Éjszaka még több élményt tartogat a Félegyházi Strand

Július 30-án (szombaton) Strandok Éjszakája címmel zenés csillagnézéssel és grillvacsorával egybekötött fergeteges mulatság lesz a Félegyházi Strandon.

Duna-Tisza Közi Ifjúsági Fúvószenekari Találkozó és Verseny
2016. Május 02. 14:35, hétfő | Helyi

Duna-Tisza Közi Ifjúsági Fúvószenekari Találkozó és Verseny

Május 7-én Kiskunfélegyházán, a Kiskun Múzeumban több fúvószenekar előadását élezhetik az odalátogatók.

Zenés ébresztővel indult május elseje
2016. Május 02. 09:12, hétfő | Helyi

Zenés ébresztővel indult május elseje

A Kiskunfélegyházi Fúvószenekar zenés ébresztőt tartott városunk lakóinak a Kossuth utcán május 1-jén 8 órától.

Karácsonyi ajándék a fúvószenekartól
2015. December 20. 13:00, vasárnap | Helyi

Karácsonyi ajándék a fúvószenekartól

Szinte elmaradhatatlan a karácsonyi ünnepség városunkban a Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar koncertje nélkül. December 19-20-án 18 órai kezdettel lép(t)nek fel a 608-as iskola tornatermében.