2024. április 25, csütörtök - Márk

Női futsal: címvédésre készül az Astra a Magyar Kupában
2015. Február 27. 20:14, péntek | Helyi sport

A női futsal NB I-ben mindkét kupadöntős győzelemmel zárta a hétvégét: az Astra a BME otthonában nyert, míg a Hajdúböszörmény a DVTK-Vénuszt múlta felül.

Astra siker a Karácsonyi Futsal tornán
2014. December 22. 17:15, hétfő | Helyi sport

Második alkalommal rendezték meg a WSH – ANDONIK Karácsonyi Női Futsal Kupa tornát Kiskunfélegyházán a KÉSZ Aréna Sportcsarnokban december 20-21-én.

HALLATLAN NAGY SIKER
2014. December 04. 13:25, csütörtök | Helyi sport

Óriási megtiszteltetés érte futsal csapatunkat, az Astra-Kiskunfélegyházát!

Egy góllal nyert az Astra
2014. November 17. 16:20, hétfő | Helyi sport

Idegenben lépett pályára vasárnap Astra HFC női futsal csapata. Az NB-I. 9. fordulójában a kiskunfélegyházi lányok a Budapesti Műszaki Egyetem FC ellen küzdöttek.

Értékes győzelmet aratott az Astra
2014. November 09. 11:41, vasárnap | Helyi sport

A női futsal NB-I-es bajnokság slágermérkőzését rendezték a 8. játéknapon, Kiskunfélegyházán. A listavezető a Rába ETO Győr együttesét látta vendégül.

Megküzdött a három pontért az Astra
2014. Október 27. 15:20, hétfő | Helyi sport

FUTSAL U13 ezüstérem
2014. Május 29. 12:04, csütörtök | Helyi

A 2013-2014-es bajnoki szezon a fináléjához érkezett, a döntőbe jutott négy csapat május 25-én, vasárnap Kiskunfélegyházán, a KÉSZ Aréna Sportcsarnokban játszotta le a helyosztókat. Astra Summerkith Kiskunfélegyházi Bulls – Tolna Mö

A Rába ETO nyerte a forduló rangadóját
2014. Április 28. 08:46, hétfő | Helyi

A női futsal NB-I felsőházi rájátszás hatodik fordulójában a bajnokságot nyert Astra a második helyen álló ETO csapatát fogadta.

Megvédte kupaelsőségét az Astra-Bulls
2014. Március 31. 10:59, hétfő | Helyi sport

A női futsal Magyar Kupa a fináléhoz érkezett, az előző kiírás győztese a Tolna-Mőzs együttesével csapott össze. A kupadöntőt Nagykátán rendezték.

Tovább menetel az Astra-Bulls
2014. Március 24. 10:57, hétfő | Helyi sport

A női futsal NB-I-es bajnokság felső-ági rájátszásában a második fordulónál tartanak a csapatok. A Dunakeszi Kinizsi érkezett a listavezetőhöz.

Szabó Bogi 400. gólja
2014. Március 17. 18:00, hétfő | Helyi sport

Elkezdődött a rájátszás és egyből A RANGADÓVAL, hisz mutathat bármit a táblázat, a női futsalban az ETO-ASTRA mindig is A DERBY lesz.

Győzelemmel zárta az alapszakaszt az Astra-Bulls
2014. Március 07. 16:47, péntek | Helyi sport

A női futsal NB-I-es bajnokság alapszakaszából egy elhalasztott mérkőzést rendeztek hétközben. A táblázat utolsó és első helyezettje csapott össze.