2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Megváltoztak a magyarok nyaralási szokásai
2019. Június 04. 08:56, kedd | Helyi

Megváltoztak a magyarok nyaralási szokásai

Jelentősen megváltoztak a magyar lakosság nyaralási szokásai, ma már kevésbé jellemző a kéthetes pihenés, a többszöri néhánynapos üdülés váltotta fel a korábbi gyakorlatot

Gigabírságot kockáztatnak a családok: ez országszerte tilos a kánikulában
2018. Augusztus 11. 11:00, szombat | Helyi

Gigabírságot kockáztatnak a családok: ez országszerte tilos a kánikulában

Viharokkal tarkított, de forró hétvége elé nézünk, aki csak teheti, az strandra menekül a kánikula elől.

Ismeretlen szennyeződés miatt tilos a fürdőzés a mártélyi Holt-Tiszában
2018. Június 28. 12:58, csütörtök | Belföld

Ismeretlen szennyeződés miatt tilos a fürdőzés a mártélyi Holt-Tiszában

Ismeretlen eredetű szennyeződés miatt szerdától ideiglenesen megtiltották a fürdőzést a mártélyi Holt-Tiszában - tájékoztatta a Csongrád Megyei Kormányhivatal az MTI-t.

Nyári táborozók a Balaton parton
2017. Június 30. 16:12, péntek | Helyi

Nyári táborozók a Balaton parton

A Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola közel száz fővel táborozott Zánkán, a magyar tenger partján.

Előzzük meg a tragédiákat!
2016. Június 10. 10:00, péntek | Helyi

Előzzük meg a tragédiákat!

Az elmúlt időszakban több tragikus kimenetelű eset történt Jász-Nagykun-Szolnok Megyében, amelyek a fürdőzés szabályainak megszegése miatt következtek be.

Amit a gyógyvizekről tudni kell
2014. November 16. 11:00, vasárnap | Bulvár

Amit a gyógyvizekről tudni kell

A gyógyvizek nem csupán akkor fejtik ki jótékony hatásukat, ha órákig utazunk, hogy ázhassunk benne, hanem palackból kortyolgatva, inhalálva, testre kenve, samponhoz keverve is szebbé és egészségesebbé tesz minket.

Elefántok fürödtek a Balatonban
2014. Július 14. 11:59, hétfő | Belföld

Elefántok fürödtek a Balatonban

Idén is megrendezésre került a Cirkuszok éjszakája. Szombaton Budapesten, Balatonfüreden, Balatonlellén és Siófokon várták a közönséget cirkuszi produkciókkal.

Hogyan őrizzük meg a nyári barnaságot?
2013. Augusztus 19. 11:00, hétfő | Életmód

Hogyan őrizzük meg a nyári barnaságot?

A barna bőr fantasztikusan néz ki, amit semmi sem bizonyít jobban, mint az a kozmetikai felmérés, miszerint a nők 89 százaléka érzi magát fiatalabbnak, életrevalóbbnak és vonzóbbnak barnán