2024. április 25, csütörtök - Márk

Viccnek indult, de a rendőrségen folytatódott az ügy
2021. November 28. 16:08, vasárnap | Kék hírek

Viccnek indult, de a rendőrségen folytatódott az ügy

Egy 26 éves férfi és négy társa ellen folytatott nyomozást fejezték be a rendőrök. Vádemelést javasolnak.

„Kamasztanból jeles” - Kiskunfélegyházán
2020. Szeptember 09. 13:44, szerda | Helyi

„Kamasztanból jeles” - Kiskunfélegyházán

A kortárssegítő fiatalok – a bűnmegelőzési főelőadó rendezésében – színházi előadás keretein belül dolgoztak fel fontos, fiatalokat érintő bűnmegelőzési kérdéseket.

Közeleg a félévi bizonyítványosztás
2020. Január 31. 09:15, péntek | Helyi

Közeleg a félévi bizonyítványosztás

Köszöntik a nagycsaládosokat és a legifjabb félegyháziakat
2017. November 29. 16:58, szerda | Helyi

Köszöntik a nagycsaládosokat és a legifjabb félegyháziakat

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata az idén is megrendezi karácsonyi ünnepségét, amelyre szeretettel meghívja a város nagycsaládosait, valamint a 2017. évben született gyermekeket és azok családját.

Sikeres volt a KÖSZI nyitórendezvénye
2017. November 13. 15:27, hétfő | Helyi

Sikeres volt a KÖSZI nyitórendezvénye

A KÖSZI klub örömmel számol be, az igen sikeres bemutatkozó buliról.

Lesz Densz Party a Rocktárban
2017. November 02. 17:08, csütörtök | Helyi

Lesz Densz Party a Rocktárban

Az unalmas PÉNTEK ESTE elkerülése érdekében, minden kedves és kedvetlen fiatalt várnak, 2017. NOVEMBER 3-án a ROCKTÁRBA! Az év legütősebb és legpörgősebb partyjára!

Megalakult a KÖSZI klub
2017. Október 26. 16:13, csütörtök | Helyi

Megalakult a KÖSZI klub

Cserkó Fanni frissen végzett Ifjúságsegítő, aki a tanulmányai befejeztével visszatért Kiskunfélegyházára és elkezdte vizsgálni a lakóhelyén élő diákok, kortársai véleményét városunkról.

Új fejezet kezdődik 2017. szeptemberétől a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub életében
2017. Augusztus 30. 19:07, szerda | Helyi sport

Átalakul az egyesület edzői csapata, új alapokra helyezve ezzel az úszótanfolyamok szervezését és lebonyolítását.

Egyre kevesebb a nem tanuló, nem dolgozó fiatal
2017. Augusztus 13. 17:00, vasárnap | Helyi

Egyre kevesebb a nem tanuló, nem dolgozó fiatal

A kormány fontosnak tartja, hogy fiatalbarát, jövőorientált és kiszámítható politika megvalósításával járuljon hozzá a fiatalok képességeinek kibontakoztatásához...

Tényleg a fiatalok Kánaánja Magyarország?
2017. Március 23. 12:52, csütörtök | Helyi

Tényleg a fiatalok Kánaánja Magyarország?

Balogh Zoltán emberi erőforrás-miniszter (Emmi) derűlátó volt a Magyar Ifjúság Kutatás 2016. évi eredményeit látva.

Helyi értékekről fiataloknak- fiataloktól a Kiskun Múzeumban
2017. Február 28. 20:56, kedd | Helyi

Helyi értékekről fiataloknak- fiataloktól a Kiskun Múzeumban

KISKUNFÉLEGYHÁZA Helyi középiskolások mutatnak be hungarikumokat, megyei és helyi értékeket a félegyházi általános iskolásoknak úgynevezett projektnapok keretében.

Így lesznek alkoholisták a fiatalok
2017. Február 25. 15:00, szombat | Helyi