2024. április 24, szerda - György

Nem adott elsőbbséget
2017. Július 01. 18:31, szombat | Helyi

Nem adott elsőbbséget

Kiskunfélegyháza külterületén, az 54125-ös számú út 3.520-as méterénél közlekedett Kunszállás irányába 2017. június 30-án 13 óra 5 perckor egy Mercedes A típusú személygépkocsival egy 39 éves román férfi.

Keressük a tolvajokat!
2017. Június 27. 10:48, kedd | Helyi

Keressük a tolvajokat!

A kiskunfélegyházi rendőrök a lakosság segítségét kérik!

A munkahelyéről lopott
2017. Június 19. 10:09, hétfő | Helyi

A munkahelyéről lopott

A kiskunfélegyházi férfi közel kétmillió forint értékben élelmiszeripari alapanyagokat lopott el.

21 év után fogták el
2017. Június 01. 09:34, csütörtök | Helyi

21 év után fogták el

Kiskunfélegyházán, a Szegedi út egyik lakásában 1996. szeptember 21-én, az esti órákban több késszúrással megöltek egy 37 éves férfit és az ingatlanból arany ékszereket loptak el.

Zsályát árult a félegyházi gyanúsított
2017. Május 18. 20:00, csütörtök | Helyi

Zsályát árult a félegyházi gyanúsított

Őrizetbe vették a kiskunfélegyházi nyomozók a kábítószer-kereskedőt.

2017. Április 25. 12:40, kedd | Életmód

Anyagi problémákkal küzdő, harmincévesnél idősebb férfiaknál fokozza a depresszió kockázatát egy gén - olvasható a Magyar Tudományos Akadémia (MTA) MTI-nek küldött közleményében.

A magyar nők tudatosabbak a pénzügyekben, mint a férfiak
2017. Április 05. 14:58, szerda | Életmód

A magyar nők tudatosabbak a pénzügyekben, mint a férfiak

A magyar nők sokkal tudatosabban bánnak a pénzzel, mint a férfiak, a nők több mint fele nem vásárolna tartós fogyasztási cikkeket hitelre - derül ki az Intrum Justitia európai fogyasztói fizetési jelentéséből.

Magyarországon a legnagyobb a férfi és női vállalatvezetők fizetése közötti különbség
2017. Március 06. 15:07, hétfő | Belföld

Az unió tagállamai közül Magyarországon a legnagyobb a vezető tisztségben dolgozó férfiak és nők fizetése közötti különbség az Eurostat hétfőn, a közelgő nemzetközi nőnap alkalmából közzétett statisztikája szerint:

Nőktől pénzt csalt ki szerelmet ígérve egy férfi
2017. Március 06. 10:27, hétfő | Belföld

Nőktől pénzt csalt ki szerelmet ígérve egy férfi

Üzletszerűen elkövetett csalás miatt emelt vádat a Pécsi Járási és Nyomozó Ügyészég egy visszaeső pécsi férfi ellen, aki szerelmet ígérve csalt ki pénzt nőktől - tájékoztatta a vádhatóság hétfőn az MTI-t.

Halálos baleset az M5-ös autópályán
2017. Január 21. 11:57, szombat | Helyi

Halálos baleset az M5-ös autópályán

A Kunszállás térségében történt közúti közlekedési balesetben egy 37 éves nagykőrösi férfi helyszínen meghalt.

Újabb bizonyítékot találtak arra, hogy nem különbözik a férfi és a női agy
2017. Január 20. 04:00, péntek | Életmód

Újabb bizonyítékot találtak arra, hogy nem különbözik a férfi és a női agy

Az emberi agy amigdala nevű régiójáról szóló tanulmányokat elemezték amerikai kutatók, akik azt találták, hogy ennek a szervnek a nagysága sem különbözik számottevően a férfi és a női agyban,

Két férfi halt meg Kiskunfélegyháza és Fülöpjakab között - frissítve
2016. December 27. 11:35, kedd | Helyi

Két férfi halt meg Kiskunfélegyháza és Fülöpjakab között - frissítve

Két bogyiszlói férfi halt meg a balesetben.