2024. április 16, kedd - Csongor

2017. Június 19. 10:09, hétfő | Helyi
Forrás: police.hu

A munkahelyéről lopott

A kiskunfélegyházi férfi közel kétmillió forint értékben élelmiszeripari alapanyagokat lopott el.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást - szabadlábon hagyása mellett - L. József 42 éves helyi lakos ellen.
A nyomozás adatai szerint a férfi 2017. április 16-án és április 30-án este a munkahelyéről - közel kétmillió forint értékben - különböző élelmiszeripari alapanyagokat - köztük burgonyapelyhet, bacont, sajtot, kókuszreszeléket, kristálycukrot, valamint krémport - tulajdonított el.
A rendőrök a nyomozást a napokban befejezték, a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal a Kiskunfélegyházi Járási Ügyészségnek továbbítják

2024. Április 16. 09:26, kedd | Helyi

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak: beborul az ég, és többfelé kell esőre, akár zivatarra is készülni.

2024. Április 16. 09:04, kedd | Helyi

A holokauszt magyarországi áldozataira emlékezünk

Magyarországon minden évben április 16-án tartják a holokauszt magyarországi áldozatainak emléknapját, arra emlékezve, hogy 1944-ben ezen a napon kezdődött a hazai zsidóság gettóba zárása.

2024. Április 16. 07:59, kedd | Helyi

Iskolai foglalkozás a bankfiókban

Fehér Gyöngyi területi vezető látta vendégül bankfióki mentorprogram keretében a Batthyány Lajos Általános Iskola 3.z osztályosait tanáraikkal.

2024. Április 14. 08:29, vasárnap | Helyi

Tetőzik az áprilisi nyár, de egyre közelebb a fordulat

A szabadtéri programoknak kedvező, nyarat idéző idő a következő napokban is folytatódik.