2024. április 19, péntek - Emma

Az országfásítási program célja Magyarország erdős, fás felületeinek növelése
2019. November 13. 18:01, szerda | Belföld

Az országfásítási program célja Magyarország erdős, fás felületeinek növelése

Magyarország erdős, fás felületeinek erőteljesebb növelése érdekében indította el az Agrárminisztérium az Országfásítási programot - közölte a tárca parlamenti államtitkára szerdán Szolnokon.

Kezdődik az Országfásítási Program
2019. November 04. 10:01, hétfő | Belföld

Kezdődik az Országfásítási Program

Elindul az Országfásítási Program hétfőn, a most kezdődő ültetési szezonban az állami erdőgazdaságok saját területeiken több mint 550 hektár új erdőt telepítenek,

Kiválasztásra kerültek Félegyháza új fái
2019. Szeptember 11. 15:10, szerda | Helyi

Kiválasztásra kerültek Félegyháza új fái

A Zöldváros programban több, mint 200 új fát telepítenek városunkba, levélhullás után.

Csaknem egymillió facsemetét ültetett az Ipoly Erdő
2019. Május 02. 05:00, csütörtök | Belföld

Csaknem egymillió facsemetét ültetett az Ipoly Erdő

Csaknem egymillió facsemetét ültetett az Ipoly Erdő Zrt. - közölte a cég szerdán az MTI-vel.

Rügypattanásig ültethetünk
2015. Március 21. 09:00, szombat | Belföld

Rügypattanásig ültethetünk

Legbiztonságosabb az őszi ültetés, de azért a tavaszi is lehet sikeres, ha megadjuk a módját, azaz nem spórolunk az ültetőgödör méretével, és a visszatemetett földet feltöltjük szerves és műtrágyával.

Faültetés a köszönetnyilvánítás jegyében
2014. Október 03. 11:15, péntek | Helyi

Faültetés a köszönetnyilvánítás jegyében

A bankfalui keresztnél gyűltek össze ma (október 3-án) reggel a lakók, valamint azok a személyek, akik a városrészben valamilyen szolgáltatást nyújtanak.

Száznál is több fát ültettek el a külterületen
2013. Március 25. 10:14, hétfő | Helyi

Száznál is több fát ültettek el a külterületen

Faültetési akciót szervezett március 24-én Selymesben és Haleszban Ván Jenő, a körzet önkormányzati képviselője.

2012. Május 14. 07:03, hétfő | Belföld

Pókernyereményéből ültet fát Demján

Faültetésre fordítja a londoni póker világversenyen megszerzett nyereményét Demján Sándor: a negyedik leggazdagabb magyar 4 millió forintot szánt e célra.