2024. április 19, péntek - Emma

2012. Március 28. 14:19, szerda | Sport

29 évesen vonul vissza az olimpiai bajnok

Bejelentette visszavonulását Paul Hamm, az egyetlen amerikai férfi tornász, aki összetettben tudott olimpiai és világbajnoki aranyérmet nyerni.

2012. Március 20. 07:19, kedd | Sport

Kusturica pályáján lett dobogós Farkas Norbert

Megszerezte első dobogóját felnőtt nemzetközi versenyen Farkas Norbert, aki a Mokra Gora-i óriás-műlesiklásban végzett a második helyen.

2012. Március 12. 07:17, hétfő | Sport

Koch győzött, a nagymenők szenvedtek

Oslóban folytatódott a síugrók vk-sorozata. A győzelmet az osztrák Martin Koch szerezte meg a német Severin Freund és a szlovén Robert Kranjec előtt.

2012. Március 09. 14:19, péntek | Sport

Két magyarral indul útjára a vb Monzában, a Chevrolet a favorit

A hét végén Monzában rendezik meg a 2012-es túraautó-világbajnokság (WTCC) első két viadalát. A mezőnyben Michelisz Norbert mellett idén egy másik magyar pilóta, Wéber Gábor is szerepel.

2012. Március 07. 14:17, szerda | Sport

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a nyitó napon

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a szabadfogásúak 66 kg-os kategóriájában a belgrádi birkózó Európa-bajnokság keddi nyitó napján.

2012. Március 01. 14:19, csütörtök | Sport

A világbajnoki pontokért megy a magyar ralis

Március 8. és 11. között rendezik meg a rali-világbajnokság harmadik versenyét, amelyen az ifj. Érdi Tibor, Táborszki Attila kettős is szerencsét próbál egy Mitsubishi Lancer EVO 10-es versenyautóval.

2012. Február 27. 07:25, hétfő | Bulvár

VV Attila mindent vitt, de nem tudott beszélni

Ismét férfi nyerte a ValóVilág játékát. Attila mindent vitt, s könnyei mellett ezúttal a szavakkal is küzdött. Csaba a Finálé második helyezettje, Seherezádé egyedüli nőként pedig harmadik dobogósként távozott.

2011. Október 31. 07:45, hétfő | Sport

Vettel hibátlanul zárta az Indiai Nagydíjat

Sebastian Vettel magabiztos győzelmet aratott az első Indiai Nagydíjon, amely az izgalmak tekintetében elmaradt a várakozásoktól.

2011. Október 24. 14:41, hétfő | Sport

Simoncelli nem élte túl tragikus balesetét Sepangban

Az orvosok nem tudták megmenteni az olasz Marco Simoncelli életét, aki súlyos balesetet szenvedett a gyorsaságimotoros-világbajnokság Malajziai Nagydíján a második körben.

2011. Október 15. 14:41, szombat | Sport

Berki: a világbajnoki cím már zsebben és talán a kvóta is

A tokiói olimpiai kvalifikációs torna-világbajnokságon Berki Krisztián lólengésben megvédte a világbajnoki címét, míg Hidvégi Vid a 4. helyen végzett.

2011. Október 03. 07:45, hétfő | Sport

Stoner bukott, mégis a dobogóra állhatott

Dani Pedrosa nyetre a gyorsasági motoros világbajnokság Japán Nagydíját. A Honda versenyzője a címvédő Jorge Lorenzót megelőzve ért célba.

2011. Szeptember 22. 14:45, csütörtök | Sport

Martin feltette a koronát idei teljesítményére

A német Tony Martin nyerte meg a férfiak időfutamversenyét a Koppenhágában zajló országúti kerékpáros világbajnokságon.