2024. április 17, szerda - Rudolf

Mindenki dobogóra állhatott
2018. Szeptember 17. 09:17, hétfő | Helyi sport

2018. szeptember 15-én Abonyban a Kiskunfélegyházi Birkózó SE csapatából tíz fő vett részt egy felkészülési versenyen, ahol a legfiatalabbak megmutathatták tudásukat.

Ricciardo és Verstappen is dobogóra állna a Hungaroringen
2017. Július 27. 19:38, csütörtök | Sport

A dobogós helyezés elérését tűzte ki célul a Red Bull két pilótája, az ausztrál Daniel Ricciardo és a holland Max Verstappen a hétvégi Forma-1-es Magyar Nagydíjon.

Dobogóra várják a pólócsapatokat a szövetségi kapitányok a vizes vb-n
2017. Július 15. 05:00, szombat | Sport

Mind a magyar férfi, mind a női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya érmet vár csapatától a hazai rendezésű világbajnokságon.

Dobogóra álltak a Koppányok Szegeden
2016. Május 09. 17:00, hétfő | Helyi sport

A Délalföldi Régió 2016-os Versenysorozatának első állomását rendezték a Szegedi Szittyák. Ezúttal az Égiek meghallgatták a Szittyák kérését és ragyogó napsütéssel ajándékozták meg az eseményt!

Dorogon is dobogóra álltak bírkózóink
2015. Április 20. 14:24, hétfő | Helyi sport

Dorogon rendezték az elmúlt hétvégén a kötöttfogású diákolimpia országos döntőjét, ahol a Kiskunfélegyházi Vasas TK versenyzői is megmérették magukat.

'Bearanyozták' Húsvét nagyszombatját bírkózóink
2015. Április 07. 08:39, kedd | Helyi sport

A Kiskunfélegyházi Vasas TK Versenyzői Nyársapáton léptek szőnyegre Húsvét előtt nagyszombaton, a ceglédi birkózók által rendezett versenyen.

Értékes eredmények születtek tornászainktól Szegváron
2015. Február 15. 18:49, vasárnap | Helyi sport

2015.február 14-én, szombaton a Jövő Bajnokai DSE tornaszakosztálya Szegváron vett részt a XXV. Forray Torna Kupán,ahol tiszteletét tette Guczoghy György világ- és európa bajnoki tornász.

Három dobogós helyezés a Triatlon Magyar Nagydíj Országos Versenyen
2014. Május 28. 18:24, szerda | Helyi sport

Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Triatlon szakosztálya is részt vett a május 25-én, a Triatlon fellegvárában, Tiszaújvárosban megrendezésre került 23. Tisza Triatlon Országos versenyen.

2012. Május 14. 07:17, hétfő | Sport

Marosi a hatodik, a férfi csapat a negyedik lett

Marosi Ádám a hatodik helyen végzett a római öttusa-világbajnokság férfi versenyének vasárnapi döntőjében. Demeter Bence 13., Kasza Róbert pedig 29. lett. A magyar csapat negyedikként zárt.

2012. Május 13. 07:11, vasárnap | Sport

Ezüstérmesek a magyar lányok

Ezüstérmet nyert a Kovács Sarolta, Gyenesei Leila, Tóth Adrienn összeállítású csapat a római öttusa-világbajnokság szombati női versenyében. Egyéniben Kovács 9., Gyenesei 10., Tóth 11. lett.

2012. Április 11. 07:19, szerda | Sport

Berki kínai sikere

Berki Krisztián azért utazott a kínai Cepóba, hogy felmérje, hol tart a felkészülése, hogy mennyit vett ki belőle a makacs kézsérülés.

2012. Április 10. 07:19, kedd | Sport

Kanada a világ tetején

Kanada megvédte címét a Bázelben rendezett férfi curling-világbajnokságot, miután a vasárnapi döntőben 8-7-re legyőzte Skóciát.