2024. április 19, péntek - Emma

2015. Február 15. 18:49, vasárnap | Helyi sport
Forrás: Juhász Tamás

Értékes eredmények születtek tornászainktól Szegváron

2015.február 14-én, szombaton a Jövő Bajnokai DSE tornaszakosztálya Szegváron vett részt a XXV. Forray Torna Kupán,ahol tiszteletét tette Guczoghy György világ- és európa bajnoki tornász.

2015. február 14-én, szombaton a Jövő Bajnokai DSE tornaszakosztálya Szegváron vett részt a XXV. Forray Torna Kupán,ahol tiszteletét tette Guczoghy György világ- és európa bajnoki tornász.

A versenyen közel 200 fiú és lány versenyző állt a szerekhez. A kiskunfélegyházi tornászpalánták I. és II. korcsoportban is győzedelmeskedni tudtak csapatban és egyéni összetettben egyaránt,valamint III-IV. korcsoportban a dobogó második fokára állhattak fel egyéni összetettben. Az elért eredmények nagyon értékesek,mert a két hét múlva Szegeden rendezendő Diákolimpiai országos elődöntőbe jutott ellenfelek közül 3 csapatot is sikerült felülmúlni a lányoknak,ami jó előjel lehet a jövőre nézve.

I. korcsoportos csapat tagjai:
Somogyi Petra, Csényi Bori, Szabó Róza, Tóth Petra, Palásti Enikő, Varga Rebeka

II. korcsoportos csapat tagjai:
Gál Boglárka, Kovács Laura, Bíró Krisztina, Retkes Dorka, Siber Glória, Nagy-Pál Eszter, Gombás Bora, Siber Szófia

III-IV. korcsoport:
Besze Boglárka, Csényi Hanka

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.

2024. Április 04. 16:29, csütörtök | Helyi sport

Húsvéti verseny beszámolók a Koppányok tollából

2024. március 29-én Nagypénteken, Domaszéken jártunk a Farkas a Piroskát elnevezésű örömíjászversenyen.

2024. Március 26. 11:01, kedd | Helyi sport

Tavaszi versenyek a Koppányoknál

2024. március 17-én a Magyar Íjász Szövetség 3D Szakága 2024. évi 3D Teremíjász Országos Bajnokságon vettek részt a Koppányok 4 fővel.