2024. április 23, kedd - Béla

2015. Április 07. 08:39, kedd | Helyi sport
Forrás: -Szerk.-

'Bearanyozták' Húsvét nagyszombatját bírkózóink

A Kiskunfélegyházi Vasas TK Versenyzői Nyársapáton léptek szőnyegre Húsvét előtt nagyszombaton, a ceglédi birkózók által rendezett versenyen.

A Kiskunfélegyházi Vasas TK Versenyzői Nyársapáton léptek szőnyegre Húsvét előtt nagyszombaton, a ceglédi birkózók által rendezett versenyen, ahol főleg olyan birkózó lányok és fiúk mérkőztek meg egymással, akik még nem rendelkeznek nagy tapasztalattal a sportágban. A mieink közül többen először mérettették meg magukat, ennek ellenére szép sikereket értek el.

A lányok mezőnyében hárman is a dobogó legmagasabb fokára állhattak. Varga Bernadett (27 kg-ban), Tapodi Rebeka (32 kg-ban) és Stecenkó Lili (54 kg-ban) minden ellenfelüket legyőzve végztek az első helyen, míg Termol Tamara bronzérmes lett.

A fiúk is szépen helytálltak, sorozatban nyerték az érmeket.

A legfiatalabbak, a 6-7 évesek között a 20 kg-os Makra Benjámin és a 35 kg-os Szécsényi Kornél bronzérmes lett.

A diák korosztályban Makra Levente 28 kg-ban második, 30 kg-ban Fekete Alex szintén második lett. Karádi Roland a 32, Borto Dominik a 35 és Zsitva Attila a 42 kg-osok között harmadik helyen végzett. Következett újabb két ezüstérem, Stecenkó Nándor a 46 és Bátyai Dorián az 50 kg-os súlycsoportban állhatott a dobogó második fokára. Végül a nehézsúlyú Duzmath Gábor nem talált legyőzőre, így aranyérmet nyert.

Edzők: Ván Jenő, Szabó József és Kelemen András

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.