2024. április 29, hétfő - Péter

Dorogon is dobogóra álltak bírkózóink
2015. Április 20. 14:24, hétfő | Helyi sport

Dorogon is dobogóra álltak bírkózóink

Dorogon rendezték az elmúlt hétvégén a kötöttfogású diákolimpia országos döntőjét, ahol a Kiskunfélegyházi Vasas TK versenyzői is megmérették magukat.

'Bearanyozták' Húsvét nagyszombatját bírkózóink
2015. Április 07. 08:39, kedd | Helyi sport

'Bearanyozták' Húsvét nagyszombatját bírkózóink

A Kiskunfélegyházi Vasas TK Versenyzői Nyársapáton léptek szőnyegre Húsvét előtt nagyszombaton, a ceglédi birkózók által rendezett versenyen.

Újabb aranyérem birkózóinknál
2015. Március 23. 08:21, hétfő | Helyi sport

Újabb aranyérem birkózóinknál

Budapesten a Kertvárosi Birkózó SE rendezte az első kötöttfogású rangsorversenyt a diák I-es korosztály számára március 21-én (szombaton), ahol az volt a tét, hogy ki indulhat a júniusi magyar bajnokságon.

2012. Május 14. 14:17, hétfő | Sport

Profi boksz: Szebelédi Renáta megvédte világbajnoki címét

Szombat este a Sashalmi Közösségi Teremben (Budapest, XVI. kerület) került megrendezésre a Feja Promotion bemutatkozó profi boksz gálája, melynek programjában két címmérkőzés került megrendezésre.

2012. Április 21. 14:13, szombat | Sport

Birkózás: Hatos Gábor bronzérmes a szófiai olimpiai selejtezőn

A 74 kilós Hatos Gábor bronzérmet szerzett a birkózók Szófiában zajló olimpiai selejtezőjén, melynek első, pénteki napján hat szabadfogású súlycsoport küzdelmeit bonyolították le.