2024. április 24, szerda - György

Balatonfüredi cukrászé lett idén az év fagylaltja
2022. Július 13. 10:59, szerda | Belföld

Balatonfüredi cukrászé lett idén az év fagylaltja

Dobó Norbert balatonfüredi cukrász Szőke zserbó fantázianevű fagylaltja nyerte az Év fagylaltja vándorkupát és az aranyérmet a Magyar Cukrász Iparosok Országos Ipartestülete idei versenyén

Békéscsabai cukrászé az év fagylaltja
2021. Július 06. 08:00, kedd | Belföld

Békéscsabai cukrászé az év fagylaltja

Fehér Gergő békéscsabai cukrász Bíborka fantázianevű, chilis, szedres, csokis alkotása lett az év fagylaltja a Magyar Cukrász Iparosok Országos Ipartestülete idei versenyén.

14 év fegyházat kapott a kecskeméti cukrászlány gyilkosa
2017. November 29. 15:55, szerda | Helyi

14 év fegyházat kapott a kecskeméti cukrászlány gyilkosa

14 év fegyházbüntetésre és 10 év közügyektől való eltiltásra ítélte a Kecskeméti Törvényszék a kecskeméti cukrászlány gyilkosát - írja a hiros.hu.

Fiatal fiú diktálja a divatot
2017. Február 08. 08:56, szerda | Helyi

Fiatal fiú diktálja a divatot

A kiskunmajsai Horváth Richárd női szabónak tanult, és élete egyik legjobb döntésének tartja, hogy a varrást választotta. Ebben tud igazán kiteljesedni.

17 év után vádat emeltek a cukrásznő gyilkosa ellen
2016. December 09. 20:45, péntek | Helyi

17 év után vádat emeltek a cukrásznő gyilkosa ellen

Megerőszakolta, majd megfojtotta áldozatát a többszörösen büntetett előéletű férfi: 17 év után emelnek vádat a kecskeméti gyilkosság ügyében.

Fagylaltkiállítás és fesztivál Budapesten
2015. Február 23. 08:02, hétfő | Belföld

Fagylaltkiállítás és fesztivál Budapesten

A fagylalt szerelmeseit, az ínyenceket és a szakmabelieket is várja március 6. és 8. között az első Fagylaltkiállítás és fesztivál Budapesten.

2012. Április 16. 14:05, hétfő | Belföld

Már az édes is keserű - az alapanyag drágulás a cukrászok életét is megnehezíti

Az ötven-hatvan forintos tojás a cukrászok életét is megkeseríti, a folyamatosan növekvő alapanyagköltségek ellenére azonban képtelenek árat emelni.

2011. Augusztus 14. 07:21, vasárnap | Belföld

Súlyos tévedés, amit Magyarország tortájáról írtak

Mivel Magyarország Tortájáról az írott és elektronikus sajtóban több helyen téves információk jelentek meg, a Magyar Cukrász Iparosok Országos Ipartestülete helyreigazítást tett közzé.