2024. április 19, péntek - Emma

Tájékoztatás ivóvíz és szennyvízcsatorna hálózatra történő rákötési kötelezettségről
2015. Március 17. 09:45, kedd | Helyi

Az ingatlan tulajdonosa a víziközmű-rendszer üzembe helyezésétől számított egy éven belül köteles az ingatlant víziközmű-rendszerbe beköttetni az ingatlanát.

Elfogyott a bója Tiszaalpáron
2014. Augusztus 30. 08:38, szombat | Helyi

Elfogyott a bója Tiszaalpáron

Leleményesen oldották meg az eszközhiányt. A falu utcái hónapok óta fel vannak túrva a csatornázás miatt, a leleményes munkások csütörtökön földbe szúrt faágakkal jelölték ki a veszélyes zónát.

Épül a Kiskun utca útalapja
2014. Június 13. 19:03, péntek | Helyi

Épül a Kiskun utca útalapja

Megkezdődött az útalap építése a Kiskun utcában. A szakemberek jelenleg a földmunkát végzik.

Három hetes úztár a Molnár-telepen
2014. Február 06. 13:58, csütörtök | Helyi

Három hetes úztár a Molnár-telepen

A Molnár-telepen lévő 8601 helyrajzi számú út ideiglenesen, a mai naptól (február 6.) előreláthatólag 3 hétre lezárásra kerül.

Tavasszal folytatódnak a fapótlások
2014. Január 14. 14:22, kedd | Helyi

Tavasszal folytatódnak a fapótlások

Több mint száz facsemetét ültettek el az ősz folyamán a szakemberek, pótolva azokat a fákat, melyek a nyolc városrészt érintő szennyvízcsatorna építésnek „estek áldozatul”.

Úthelyreállítás, csatornázás
2013. December 06. 13:33, péntek | Helyi

Úthelyreállítás, csatornázás

December 5-étől az alábbi helyszíneken történnek csatornázási munkálatok

Csatornázás, úthelyreállítás
2013. November 28. 13:30, csütörtök | Helyi

Csatornázás, úthelyreállítás

2013. november 26-ától az alábbi helyszíneken történnek csatornázási munkálatok:

Fókuszban a csatornaépítés
2013. November 22. 13:48, péntek | Helyi

Fókuszban a csatornaépítés

A csatornaépítés és az azzal kapcsolatban felmerült problémák volt a fő témája annak a lakossági fórumnak, amit Ván Jenő, a körzet önkormányzati képviselője tartott.

Csatornaépítés, úthelyreállítás
2013. November 21. 10:59, csütörtök | Helyi

Csatornaépítés, úthelyreállítás

2013. november 20-ától az alábbi helyszíneken történnek csatornázási munkálatok:

Folytatódnak a csatornázási munkálatok
2013. Június 26. 15:06, szerda | Helyi önkormányzati

Folytatódnak a csatornázási munkálatok

„Kiskunfélegyháza Város szennyvízcsatornázása, III-IV. befejező ütemek megvalósítása” során június 26-ától az alábbi helyszíneken történnek szennyvízcsatorna építési munkálatok.

Gondok vannak a csatornaépítéssel Aranyhegyen
2013. Június 12. 09:37, szerda | Helyi

Gondok vannak a csatornaépítéssel Aranyhegyen

Lakossági fórumot tartott június 10-én, az Aranyhegyi lakótelepen Horváth Gábor önkormányzati képviselő, melynek témája a folyamatban lévő szennyvízcsatorna beruházás volt