2024. április 18, csütörtök - Andrea

Megerősítettük 25 évre visszatekintő testvérvárosi kapcsolatunkat
2017. Szeptember 10. 10:00, vasárnap | Helyi

Megerősítettük 25 évre visszatekintő testvérvárosi kapcsolatunkat

Első testvérvárosi kapcsolatunkat 1992-ben kötötte meg az akkori polgármester Ficsór József a németországi Braunfelssel.

A tizenhármas volt eddig is a szerencseszámom -, mondta meghatottan a vezető óvónő Bankfaluban
2017. Június 16. 10:08, péntek | Helyi

A cím megértéséhez magyarázat szükséges. Az elmúlt másfél évben több alkalommal érkezett német testvérvárosunkból adomány.

Testvérvárosi találkozó volt Braunfelsben
2017. Június 12. 08:40, hétfő | Helyi

Testvérvárosi találkozó volt Braunfelsben

A testvérvárosok által közösen készített és az Európai Unió által támogatott projekt soron következő találkozója Braunfelsben volt június 1-je és 5-e között.

Adományok érkeztek német testvérvárosunkból
2017. Március 30. 10:10, csütörtök | Helyi

Adományok érkeztek német testvérvárosunkból

Testvérvárosunkból Braunfelsből kaptunk összegyűjtött adományokat, melyek március 29-én érkeztek meg a Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi Szervezetének telephelyére.

Látogatók Braunfelsből
2017. Március 27. 15:29, hétfő | Helyi

Látogatók Braunfelsből

Nemzeti ünnepünket követő hétvégén háromtagú német delegáció érkezett városunkba.

Német delegáció járt városunkban
2016. Augusztus 15. 15:53, hétfő | Helyi

Német delegáció járt városunkban

Jövőre lesz 25 éves a testvérvárosi kapcsolat Braunfels és Kiskunfélegyháza között.