2024. április 27, szombat - Zita

Bölcsődébe tört be egy férfi Kecskeméten
2017. Június 14. 05:01, szerda | Kék hírek

Bölcsődébe tört be egy férfi Kecskeméten

Szerszámokat és egyéb felújításhoz szükséges eszközöket lopott el egy 22 éves férfi a minap az egyik kecskeméti bölcsődéből. A gyanúsítottat elfogta a rendőrség.

Hirdetmény bölcsődei beiratkozásról
2017. Április 07. 11:19, péntek | Helyi

Hirdetmény bölcsődei beiratkozásról

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatának Képviselő-testülete határozata alapján a KAPOCS Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény bölcsődéiben a 2017-2018. nevelési évre a beiratkozás időpontjai:

Visszatérnek az ízek a menzákra
2017. Január 03. 14:09, kedd | Helyi

Visszatérnek az ízek a menzákra

Az elmúlt időszak tapasztalatai és több szervezet javaslatai alapján módosították a közétkeztetési rendeletet:

Támogatást kapnak a bölcsődék fenntartói a felsőfokú végzettségű kisgyermeknevelők béréhez
2015. December 25. 04:00, péntek | Belföld

Támogatást kapnak a bölcsődéket fenntartó intézmények a felsőfokú végzettségű bölcsődei kisgyermeknevelők béréhez, a támogatást a Magyar Államkincstártól kell igényelniük.

Bővülhet az ingyenes gyermekétkeztetés, a gyed extra, a bölcsődei hálózat
2015. November 11. 13:29, szerda | Belföld

Bővülhet az ingyenes gyermekétkeztetés, a gyed extra, a bölcsődei hálózat

Bővülne a családtámogatás, a gyermekvédelem, így a többi között az ingyenes gyermekétkeztetés, a gyed extra és a bölcsődei ellátás a napokban benyújtott családügyi törvényjavaslat nyomán

Felhívás bölcsődei beiratkozásról
2015. Április 01. 09:42, szerda | Helyi

Felhívás bölcsődei beiratkozásról

Oldalunkon közöljük a 2015/16-os tanévre Bölcsődei beiratkozás időpontjait.

Még idén lesz parkolója a Darvas téri bölcsődének
2014. Szeptember 01. 10:03, hétfő | Helyi

Még idén lesz parkolója a Darvas téri bölcsődének

A bölcsődei ágyak után 6 parkolóval, és új járdaszakasszal gazdagodhat a Darvas téri bölcsőde. Erről augusztus 28-án döntött a félegyházi képviselő-testület.

Harminccal nőtt a bölcsődei férőhelyek száma Félegyházán
2014. Július 12. 11:37, szombat | Helyi

Harminccal nőtt a bölcsődei férőhelyek száma Félegyházán

A kiskunfélegyházi bölcsődei férőhelyek bővítéséről is döntött legutóbbi, július 10-i ülésén a város képviselő-testülete.

Új pihenőágyakat kaptak a bölcsődék
2013. November 08. 15:38, péntek | Helyi

Új pihenőágyakat kaptak a bölcsődék

Hetvenhat darab úgynevezett pihenőágyat (fektető ágy) vásárolt bölcsődéi számára a KAPOCS Szociális, Gyermekvédelmi és Egészségügyi Intézmény

Átadták a Dankó Pista utcai bölcsőde kulcsait
2013. Július 03. 13:43, szerda | Helyi

Átadták a Dankó Pista utcai bölcsőde kulcsait

Elkészült a Dankó Pista utcai bölcsőde felújítása. A létesítmény műszaki átadását július 1-jén tartották, a kulcsokat július 2-án adta át a beruházó az intézmény vezetőinek

2012. Július 05. 06:08, csütörtök | Belföld

Mi lesz a bölcsődei korai fejlesztéssel?

2012. Március 23. 07:01, péntek | Belföld

Mennyibe fog kerülni a bölcsőde?

Megemeli a bölcsődei térítési díjakat a nagyobb városok harmada. Az Országgyűlés a múlt év végén fogadta el azt a törvényjavaslatot, amelynek része volt a gyermekvédelmi törvények módosítása is.