2024. április 25, csütörtök - Márk

Kiváló szakemberek indultak útnak a Mezgéből
2015. Május 01. 18:00, péntek | Helyi

Kiváló szakemberek indultak útnak a Mezgéből

Ma (május 1-jén) tartotta ballagási ünnepségét a Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Intézmény.

Vállukra vették tarisznyájukat a Constantinum Intézményben a végzősők
2015. Május 01. 07:00, péntek | Helyi

Vállukra vették tarisznyájukat a Constantinum Intézményben a végzősők

Hosszú nap kezdődött az szerenádot követően április 30-án a Constantinum Intézmény diákjainak, hiszen épp végeztek az éjjeli dalos körúttal, máris öltözhettek át a Bolod Ballagásra, délután pedig az ünnepi ballagás is kezdetét ve

Pár nap múlva Ballagás
2015. Április 28. 08:00, kedd | Helyi

Pár nap múlva Ballagás

Az ünnepi hosszú hétvégén ballagnak középiskoláinkból a végzős diákok Kiskunfélegyházán.

Legyen tartós a ballagási csokrod!
2014. Május 05. 11:31, hétfő | Helyi

Legyen tartós a ballagási csokrod!

Az alábbiakban adunk pár tippet, hogy sokáig szép legyen a kapott csokrod, ne kelljen pár nap után kidobnod, mert megfonnyadt.

Ballagás a Kossuth Lajos Szakközépiskolában és Szakiskolában
2014. Május 03. 15:10, szombat | Helyi

Ballagás a Kossuth Lajos Szakközépiskolában és Szakiskolában

Szombat délelőtt (május 3-án) elballagtak a Kossuth-osok is.

Ballagás a KÖZGÉ-ben
2014. Május 02. 13:09, péntek | Helyi

Ballagás a KÖZGÉ-ben

Május 2-án délelőtt rendezte meg a Kiskunfélegyházi Szakképző Intézmény és Kollégium Közgazdasági Szakközépiskolája Ballagási Ünnepségét.

Ballagás a Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézményében
2014. Május 01. 20:12, csütörtök | Helyi

A Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézményében 2014. május 1-jén 8:30 órakor rendezték meg a Ballagási Ünnepséget.

Ballagás a Constantinum Intézményben
2014. Május 01. 06:28, csütörtök | Helyi

Ballagás a Constantinum Intézményben

Április 30-án Ballagási Szentmisével kezdődött a Constantium Intézmény diákjainak Ballagási Ünnepsége.