2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Balla László alpolgármester lakossági fórumot tart
2017. November 14. 10:00, kedd | Helyi

Balla László alpolgármester lakossági fórumot tart

Balla László alpolgármester, Kiskunfélegyháza 5. sz. választókörzetének önkormányzati képviselője lakossági fórumot tart november 20-án (hétfőn) 17 órától a Bajcsy iskolában.

Megszüntetni könnyebb volt a félegyházi szülészetet, mint újra beindítani
2017. Március 29. 13:08, szerda | Helyi

Megszüntetni könnyebb volt a félegyházi szülészetet, mint újra beindítani

Az 5. számú választókörzet önkormányzati képviselője Balla László, városunk alpolgármestere lakossági fórumot tartott március 28-án a Bajcsy Iskolában, melynek legfőbb témája Kiskunfélegyháza egészségügyi helyzete volt.

Annál többet kapsz vissza, minél többet adsz
2016. December 20. 10:27, kedd | Helyi

Annál többet kapsz vissza, minél többet adsz

Igen, a szeretet az amiről szó van cikkünk címében. A Göllesz Viktor Általános Iskolában pedig be is bizonyították december 19-én, hogy nincs is ennél nagyobb kincs, amit adhatunk a másiknak.

Sportszerekkel, fejlesztő játékokkal gazdagodtak városunk bölcsődéi, óvodái, iskolái
2016. Szeptember 22. 16:15, csütörtök | Helyi

Városunk a Kihívás Napi sorsoláson nagy értékű sportszer utalványt nyert, mely a Challenge Dayre nevezett intézmények között került szétosztásra.

Mindenkit vár a Libafesztivál
2016. Szeptember 10. 06:37, szombat | Helyi

Mindenkit vár a Libafesztivál

Szeptember 9-én (pénteken) kezdetét vette a 18. alkalommal megrendezésre kerülő Félegyházi Libafesztivál, mely kortól és nemtől függetlenül, egyaránt remek szórakozási lehetőséggel kecsegtet.

A vándor bográcsot is vitte a legjobb halászlé főző
2016. Június 28. 13:06, kedd | Helyi

A vándor bográcsot is vitte a legjobb halászlé főző

Fergeteges hangulatban telt a III. Halászléfőző-verseny Kiskunfélegyházán, mely június 25-én került megrendezésre a Szil-Coop Áruház előtti parkolóban.

Móra Ferenc szobra őrzi legújabb becsületkönyvtárunkat
2016. Június 17. 15:00, péntek | Helyi

Móra Ferenc szobra őrzi legújabb becsületkönyvtárunkat

Újabb OlvasLAK ékesíti városunkat, és szolgálja a mai naptól (június 17.) az olvasóközönség igényeit. A hasznos, mindenki számára elérhető becsületkönyvtár a Móra téren, Móra Ferenc szobránál kapott helyet.

Programokban bővelkedett a Tréfás Békás Forgatag
2016. Június 13. 09:00, hétfő | Helyi

Programokban bővelkedett a Tréfás Békás Forgatag

Június 11-én a Bajcsy Iskolában került megrendezésre a Tréfás Békás Forgatag elnevezésű családi nap a Bajcsy-Zsilinszky Általános Iskolában.

Tréfás Békás Forgatag a Bajcsy Iskolában
2016. Június 10. 17:00, péntek | Helyi

Tréfás Békás Forgatag a Bajcsy Iskolában

Se szeri se száma a hétvégi programoknak így a nyár küszöbén Kiskunfélegyházán. Ezen a hétvégén (június 11-én, szombaton) a Bajcsy Iskola udvarán várják egy óriási partival a szórakozni vágyó nagyközönséget.

Újabb parkolóhelyekkel bővült városközpontunk
2016. Május 26. 13:11, csütörtök | Helyi

Újabb parkolóhelyekkel bővült városközpontunk

Ma (május 26-án) ünnepélyes keretek között került felavatásra a Szent Imre herceg utcában megépült járdaszakasz és a 12-14 férőhelyes autóparkoló.

Mindig összetartó család voltunk
2016. Április 15. 12:13, péntek | Helyi

Mindig összetartó család voltunk

Csuka Ferencné született Gulyás Máriát otthonában köszöntötte fel ma (április 15-én) 90. születésnapja alkalmából Balla László alpolgármester.

Ne bánts meg senkit!
2016. Február 29. 12:17, hétfő | Helyi

Ne bánts meg senkit!

E jó tanácsot adná a fiatal generációnak a 90 éves Cseri Ilona.