2024. április 26, péntek - Ervin

Megszilárdította vezető helyét a KHTK
2015. Március 23. 08:38, hétfő | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság 19. fordulójában a listavezető Kecelen lépett pályára. Az őszi mérkőzésen a félegyháziak nyertek 3-1-re, így a mai összecsapáson is várható volt, hogy a vendégek lesznek a mérkőzés esélyesei.

Újabb aranyérem birkózóinknál
2015. Március 23. 08:21, hétfő | Helyi sport

Budapesten a Kertvárosi Birkózó SE rendezte az első kötöttfogású rangsorversenyt a diák I-es korosztály számára március 21-én (szombaton), ahol az volt a tét, hogy ki indulhat a júniusi magyar bajnokságon.

Megtört az 'átok'
2015. Március 11. 08:21, szerda | Helyi sport

A hétvégén nyertünk a kecskeméti Akadémisták ellen is!!!

Fiú futsal U20 II. o. C csoport eredményei
2014. December 15. 08:43, hétfő | Helyi sport

2014. 12. 14-Vasárnapi játéknap eredményei (7-9. forduló)

Győzelemmel kezdte a szezont a KHTK
2014. Augusztus 24. 13:09, vasárnap | Helyi

A megyei I. osztályú bajnokság második fordulójában az előző szezon bajnoka a Kecskeméti LC csapatát fogadta. Az első fordulóra kiírt Kiskunhalas FC – KHTK összecsapást november 29-én pótolják a csapatok.

„Az út maga a cél”
2014. Augusztus 08. 09:27, péntek | Helyi

Negyedik helyezést ért el korosztályában Hajnal Csilla az országos hosszú távú triatlon bajnokságon, Nagyatádon.

Félegyházi csapat is indul a nemzeti csapatbajnokságban
2014. Augusztus 03. 17:30, vasárnap | Helyi sport

Négy egyesület öt csapattal képviseli megyénket a Nemzeti Sakk Csapatbajnokság 2014-15. évi szezonjában. A sorsolást augusztus 2-án tartották meg a Magyar Sakkszövetség Székházában.

28. Palóc Triatlon Magyar Bajnokság
2014. Július 15. 14:24, kedd | Helyi sport

Négy érem a Triatlon Magyar Bajnokságról

Szurkolói buszt indít a KHTK Kecelre
2014. Június 02. 10:05, hétfő | Sport

A KHTK a keceli találkozóra szombaton délután egy 50 fős buszt indít szurkolóinak Az eredetileg meghirdetett útiköltség árát ezúttal azonban nem a szurkolók, hanem a játékosok fizetik.

Döntetlent játszott hazai pályán a KHTK
2014. Június 01. 05:55, vasárnap | Sport

Hajrájához érkezett a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság. A KHTK hazai pályán fogadta a tabella ötödik helyén álló Kalocsai FC csapatát.

Félegyházi dobogós az országos listán!
2014. Május 28. 14:11, szerda | Helyi sport

Valahol a 21 is elég, addig van olyan hely ahol a 45 is kevés lenne.

Meglepetésre az Astra kikapott a sereghajtótól
2014. Január 23. 21:41, csütörtök | Helyi sport

A női Futsal NB I 14. fordulójának szerdára előrehozott mérkőzésén a Szombathelyi Egyetemi SE 3-1-re legyőzte az addig százszázalékos Astra Kiskunfélegyházi Bulls csapatát.