2024. április 28, vasárnap - Valéria

2013. November 05. 11:47, kedd | Helyi

Rendőrségi hírek Bács-Kiskun megyéből

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette Sz. Péter 19 éves kiskőrösi lakost.

2013. Október 30. 18:01, szerda | Helyi

Rendőrségi hírek Bács-Kiskun megyéből

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást rendelt el rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt J. Gusztáv 28 éves és A. Richárd 20 éves kiskunfélegyházi lakosok ellen.

Lezárult a veszettség elleni őszi védekezés!
2013. Október 26. 11:30, szombat | Helyi

Lezárult a veszettség elleni őszi védekezés!

Szeptember-októberben Bács-Kiskun és Jász-Nagykun-Szolnok megyében tíz róka bizonyult fertőzöttnek.

Kábítószer-ültetvény a tanyán
2013. Október 22. 14:36, kedd | Kék hírek

Kábítószer-ültetvény a tanyán

139 tő Cannabis Indica növényt találtak a bajai nyomozók.

A rezsicsökkentéssel összefüggésben a fogyasztóvédők is ellenőrzik a szolgáltatókat
2013. Október 10. 12:58, csütörtök | Belföld

Bács-Kiskun megyében valamennyi közüzemi szolgáltató eleget tett rezsicsökkentési, illetve az azzal kapcsolatos tájékoztatási kötelezettségének.

Állandó rendőri jelenlét a megyében
2013. Június 11. 13:10, kedd | Kék hírek

Állandó rendőri jelenlét a megyében

Bács-Kiskun megyében 2013. június 11-én 886 rendőr lát el árvízvédelemmel kapcsolatos rendőri feladatokat, közülük 724 fő készenléti szolgálati formában