2024. május 17, péntek - Paszkál

Színes műsor tarkította a gyermeknapi programok sorát
2016. Május 30. 15:58, hétfő | Helyi

Színes műsor tarkította a gyermeknapi programok sorát

Május 29-én városunk önkormányzata és a művelődési központ jóvoltából számos érdekes előadásnak lehettek szem- és fültanúi, akik a Petőfi térre látogattak.

Ízelítő a művészcsemeték tudásából
2016. Május 30. 10:35, hétfő | Helyi

Ízelítő a művészcsemeték tudásából

Családi napot tartott a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola május 28-án (szombaton) a „Miénk itt a tér” programsorozat részeként.

Művészet alapfokon
2016. Május 16. 09:00, hétfő | Helyi

Művészet alapfokon

E címmel nyílt kiállítás a napokban a Móra Ferenc Művelődési Központban. A tárlat május végéig látható.

Elolvadt a világ, de a közepén anya ül és ott ülök az ölében én
2016. Május 12. 11:33, csütörtök | Helyi

Elolvadt a világ, de a közepén anya ül és ott ülök az ölében én

Anyák napi műsorral kedveskedtek a népes vendégseregnek május 11-én (szerdán) a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola alsó tagozatos diákjai.

Követendő a példa
2016. Március 23. 09:51, szerda | Helyi

Követendő a példa

A Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tanári kara hangversenyt tartott az intézmény diákjainak és az érdeklődő nagyközönség számára március 22-én.

Jótékonysági hangverseny a művészpalánták iskolájában
2016. Február 21. 08:09, vasárnap | Helyi

Jótékonysági hangverseny a művészpalánták iskolájában

Február 20-án (szombaton) az esti órákban tartotta hagyományos jótékonysági hangversenyét a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola.

Farsangi készülődés a Könyvtárban
2016. Január 25. 09:44, hétfő | Helyi

Farsangi készülődés a Könyvtárban

2016. február 6-án 8-12 óráig várják szeretettel az Érdeklődőket a Petőfi Sándor Városi Könyvtárba közös farsangi készülődésre.

Ifjú művészpalánták a karácsonyfa körül
2015. December 19. 15:07, szombat | Helyi

Ifjú művészpalánták a karácsonyfa körül

December 18-án tartotta hagyományos Karácsonyi Ünnepségét a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola.

Záró előadás a zenetáborban
2015. Július 30. 09:16, csütörtök | Helyi

Záró előadás a zenetáborban

A Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola sok szeretettel vár Mindenkit idei második zenei táborának záró előadására.

Pompás koncert a könyvtár udvarán
2015. Június 18. 21:12, csütörtök | Helyi

Pompás koncert a könyvtár udvarán

A Petőfi Sándor Városi Könyvtár és Művelődési Központ szervezésében ma (június 18-án) a Hattyúkerti Zenés Esték című sorozat újabb előadására került sor.

Nyugdíjasok Juniálisa
2015. Június 01. 15:00, hétfő | Helyi

Nyugdíjasok Juniálisa

Június 6-án 10 órai kezdettel tartja szabadidős-napját a Kiskunfélegyházi Nyugdíjas Klubok Egyesülete a Szakmaközi Művelődési Házban.

Koncerteztek a fúvósok
2015. Május 27. 19:05, szerda | Helyi

Koncerteztek a fúvósok

Ma (május 27-én) koncertet tartott a Kiskunfélegyházi Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar a Móra Ferenc Művelődési Központ kamaratermében.