2024. április 26, péntek - Ervin

2016. Május 30. 15:58, hétfő | Helyi
Forrás: Adrienn

Színes műsor tarkította a gyermeknapi programok sorát

Május 29-én városunk önkormányzata és a művelődési központ jóvoltából számos érdekes előadásnak lehettek szem- és fültanúi, akik a Petőfi térre látogattak.

10 órától már az Ifjúsági Fúvószenekar interaktív programmal várta az érdeklődőket, melyen Kis-Fekete Vilmos kalauzolta el a megjelenteket a zene világában. Őt Zsirmik István népzenész követte, aki különleges hangszereivel és szórakoztató meséjével varázsolta el közönségét.

A délután nyitányaként a Profi-L Bábcsoport előadásán kívül a Constantinum Intézmény Móra Ferenc Katolikus Általános Iskolájának 2.b. osztályos diákjai és a Padkaporos Táncegyüttes tartott néptáncbemutatót, melyet a Silver Step Táncstúdió vérpezsdítő műsora követett. A színpadi fellépők sorát pedig egy közkedvelt sztár Szabyest (Szabó Szabolcs) zárta.