2024. április 26, péntek - Ervin

Két népszavazási kérdés érkezett a vasárnapi boltzárral kapcsolatban
2016. Február 24. 08:01, szerda |

Két népszavazási kérdés érkezett a vasárnapi boltzárral kapcsolatban

A Kúria keddi döntése után már két, a vasárnapi boltzárral kapcsolatos kérdést is benyújtottak magánszemélyek, egy harmadik kérdést pedig a népszavazással kapcsolatban adtak be

Dízelbotrány - Magyarországon is megkezdődött a VW szervizakciója
2016. Február 24. 07:59, szerda |

Dízelbotrány - Magyarországon is megkezdődött a VW szervizakciója

Magyarországon is megkezdődtek a Volkswagen kifogásolt dízelmotorjaival szerelt járműveknél a műszaki intézkedések a szakszervizekben,

A cseljabinszki óta a legnagyobb meteorit égett el az Atlanti-óceán fölött
2016. Február 24. 07:56, szerda |

A cseljabinszki óta a legnagyobb meteorit égett el az Atlanti-óceán fölött

A három évvel ezelőtt Cseljabinszk fölött felrobbant meteorit óta a legnagyobb űrszikla égett el a közelmúltban harminc kilométerrel az Atlanti-óceán fölött a brazil partok közelében.

Magyarországra is szállítottak a műanyaggal szennyezett csokikból
2016. Február 24. 07:53, szerda |

Magyarországra is szállítottak a műanyaggal szennyezett csokikból

Magyarországra is szállítottak a visszahívott Mars-termékekből - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) élelmiszer- és takarmánybiztonsági igazgatósága kedden késő este az MTI-vel.

Emelkedett a gázolaj ára
2016. Február 24. 07:53, szerda |

Emelkedett a gázolaj ára

Emelte bruttó 4 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán a Mol Nyrt., a 95-ös benziné nem változott.

Szíria - A tűzszünet betartására szólította az érintetteket Obama, Merkel, Cameron és Hollande
2016. Február 24. 07:51, szerda |

A szíriai fegyvernyugvási megállapodások betartására szólította fel az érintetteket Barack Obama amerikai elnök, David Cameron brit miniszterelnök, Francois Hollande francia államfő, és Angela Merkel német kancellár,

Lázas kérdések babaügyben
2016. Február 23. 15:11, kedd |

Lázas kérdések babaügyben

A Betűbölcsi aktuális (február 23-ai) rendezvényének vendége ezúttal Halasiné Papp Anett volt, aki a Biomami kipróbálja Facebook csoport adminjaként sok hasznos tanáccsal látta el a megjelent anyukákat.

Copy Con Kiskunfélegyházán csap nagy bulit!
2016. Február 23. 14:26, kedd |

Copy Con Kiskunfélegyházán csap nagy bulit!

Hamarosan véget ér a téli klubszezon Copy Con számára is, de előtte még egy hatalmas bulit csap 2016. február 27-én szombaton Kiskunfélegyházán a Rocktárban.

Tényleg veszélyesek az amalgámtömések?
2016. Február 23. 14:23, kedd |

Tényleg veszélyesek az amalgámtömések?

Az amalgámtöméseket régóta használják a fogorvosok, de az elmúlt időszakban jelentősen csökkent a népszerűségük. Valóban tartanunk kell tőle?

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola tanulói az  ország legeredményesebb versenyzői
2016. Február 23. 14:00, kedd |

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola tanulói az ország legeredményesebb versenyzői

A Kalandpróba Országos Természetismereti Verseny döntőjében kiválóan teljesítettek a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola székhelyintézményének és Platán Utcai Tagintézményének a diákjai.

Piaci árak
2016. Február 23. 11:34, kedd |

Piaci árak

Árak a félegyházi piacon.

Rekordot döntött a HIV-re keresők száma Charlie Sheen bejelentése után
2016. Február 23. 10:40, kedd |

Rekordot döntött a HIV-re keresők száma Charlie Sheen bejelentése után

Amikor Charlie Sheen amerikai színész tavaly novemberben bejelentette, hogy HIV-pozitív, minden eddigi amerikai rekordot megdöntött azoknak a száma, akik az interneten a HIV-re kerestek rá - írta a Los Angeles Times.