2024. április 28, vasárnap - Valéria

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola tanulói az  ország legeredményesebb versenyzői
2016. Február 23. 14:00, kedd |

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola tanulói az ország legeredményesebb versenyzői

A Kalandpróba Országos Természetismereti Verseny döntőjében kiválóan teljesítettek a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola székhelyintézményének és Platán Utcai Tagintézményének a diákjai.

Piaci árak
2016. Február 23. 11:34, kedd |

Piaci árak

Árak a félegyházi piacon.

Rekordot döntött a HIV-re keresők száma Charlie Sheen bejelentése után
2016. Február 23. 10:40, kedd |

Rekordot döntött a HIV-re keresők száma Charlie Sheen bejelentése után

Amikor Charlie Sheen amerikai színész tavaly novemberben bejelentette, hogy HIV-pozitív, minden eddigi amerikai rekordot megdöntött azoknak a száma, akik az interneten a HIV-re kerestek rá - írta a Los Angeles Times.

Kevéssel többen születtek és sokkal többen haltak meg tavaly
2016. Február 23. 10:16, kedd |

Kevéssel többen születtek és sokkal többen haltak meg tavaly

Többen születtek, de még többen haltak meg 2015-ben, mint tavalyelőtt - tájékoztatta a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) kedden az MTI-t.

Bűnös hormonok
2016. Február 23. 10:00, kedd |

Bűnös hormonok

Minden negyedik gyerek elhízott ma már. A pluszkilók azonban nem csupán a falánkság vagy a mozgásszegény életmód miatt rakódhatnak a kicsikre, hanem hormonzavar is állhat a túlsúly mögött.

Hogyan jut el valaki oda, hogy kioltsa szerettei életét?
2016. Február 23. 08:45, kedd |

Hogyan jut el valaki oda, hogy kioltsa szerettei életét?

Az elmúlt nyolc évben 20 családirtás történt Magyarországon.

Országos döntőnek adott helyszínt a Kiskunfélegyházi József  Attila Általános Iskola székhelyintézménye
2016. Február 23. 08:29, kedd |

Országos döntőnek adott helyszínt a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola székhelyintézménye

A 2006. február 13-án megrendezett Országos Természetismereti Verseny döntőjének a József Attila Általános Iskola szolgált méltó helyszínéül.

Megdőlt a fővárosi melegrekord
2016. Február 23. 07:58, kedd |

Megdőlt a fővárosi melegrekord

Újpesten több mint 19 Celsius-fok volt hétfőn, így megdőlt a napi fővárosi melegrekord - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat az MTI-vel.

Számszeríjjal ölte meg szomszédja kutyáját egy rendőr
2016. Február 23. 07:56, kedd |

Számszeríjjal ölte meg szomszédja kutyáját egy rendőr

Számszeríjjal lelőtte szomszédja kutyáját egy zalaegerszegi rendőr, az állat tetemét zsákba tette és a város szélén kidobta - közölte hétfőn a Zalai Hírlap internetes oldala.

A szlovén parlament engedélyezte a hadsereg bevetését a határokon
2016. Február 23. 07:54, kedd |

A szlovén parlament engedélyezte a hadsereg bevetését a határokon

A szlovén parlament rendkívüli ülésén több mint kétharmados többséggel engedélyezte a hadsereg ideiglenes bevetését az ország határain és rendőrségi jogosítványokkal történő felruházását a migránsáradat irányítására.

Ismét ülést tart a köznevelési kerekasztal
2016. Február 23. 07:51, kedd |

Ismét ülést tart a köznevelési kerekasztal

Ismét összeül a köznevelési kerekasztal ma a fővárosban, a tanácskozás várhatóan több új résztvevővel bővül, ugyanakkor a pedagógus szakszervezetek biztosan nem lesznek jelen.

Parlamenti választások lesznek Szíriában
2016. Február 23. 07:48, kedd |

Parlamenti választások lesznek Szíriában

Parlamenti választásokat írt ki áprilisra Bassár el-Aszad szíriai államfő.